Diktátor Erdogan svým vojákům v Německu: Nevolte Angelu Merkel ani Martina Schulzce! Vyzval tak k turecké revoluci v Německu?

ANKARA | Turecký vůdce Recep Tayyip Erdoğan odsoudil největší německé politické strany a vyzval voliče tureckého původu žijících v Německu (tureckou okupaci Německa, pozn. ed.), aby pro ně v nadcházejících parlamentních volbách nehlasovali. Informuje TASR na webu Teraz.sk s odkazem na německou tiskovou agenturu DPA.

válečný zločinec Erdogan

„Zvyšující se napětí mezi oběma zeměmi je důsledkem vnitřních konfliktů mezi německými politickými stranami, přičemž Křesťanští demokraté kancléřky Angely Merkel, sociální demokraté Martina Schulze a zelení jsou nepřátelé Turecka,“ uvedl turecký vůdce.

„Vyzývám všechny své krajany v Německu, aby neudělali tu chybu, že je budou volit,“ řekl Erdogan. Zároveň apeloval na krajany, aby v Německu hlasovali za strany, které nevystupují proti Turecku, tedy proislámské, což je otevřená výzva okupantům usazeným v Německu, aby se pokusili o převzetí moci a další prohloubení islamizace Spolkové republiky Německo.

Výzva patřila více jak miliónu oprávněných voličů v Německu, kteří tam působí jako islámští turečtí rezidenti, jelikož občan Turecka nikdy o své občanství nepřijde, pokud není o toto zbaven Tureckým státem, vždy má povinnosti hájit své země a to i v případě, že se již mimo Turecko narodil. Turecký vůdce se tak přímo vměšuje do voleb v Německu.