ePortál: Bruselismus horší nacismu a komunismu dohromady; V Bruselu se připravuje náš Holocaust

PRAHA | Redakce serveru Českého portálu ePortál.cz vydala zajímavou úvahu nad tím, že dnešní bruselismus prosazování v rámci německé diktatury v rámci Bruselské říše po evropských protektorátech, jako je například bruselský protektorát Česko, je horší komunismu a nacismu.

Vyhlazovací tábor Birkenau | foto: history.com

V článku se píše, že „Osvětimská lež“ je bohužel záležitost, která je nesmrtelná. Jsem zvědavý, jak se bude jednou v učebnicích dějepisu nazývat lhaní současného politického a mediálního mainstreamu stran islámu, migrace a terorismu.

„Takové absolutní a do očí bijící popírání reality tady snad nebylo ani v dobách vlády KSČ. V západoevropských zemích zcela svobodně žijí džihádisté, vznikají zde no-go zóny, teroristické útoky už proběhly přímo v centru „EU říše“, Bruselu, ale politické, mediální a neziskovkářské „elity“ jsou stále v klidu,“ snaží se autor srovnat komunistické lži s dnešní propagandou a vymýváním mozků a nedaří se mu to, jelikož dnešní situace je daleko, ale daleko horší.

Na adresu bruselistů a globalistů vzkazuje: „Jejich jedinou starosti je bojovat proti islamofobii či homofobii, prosazovat politickou korektnost, multikulturalismus, gender. Zavádět kvóty, regulace a naprosto vygumovat naši vlastní kulturu, zvyklosti a uspořádání mezilidských vztahů. Myslím, že v současné době stojíme proti ještě většímu zlu, než byl nacismus a komunismus.“

Úvaha je zakončena slovy, že zastánci těchto dvou ideologií to přepískli a od začátku bylo jasné, že jde jen o slepou odbočku dějin, která nemůže mít setrvalý charakter. „Juncker, Merkelová, Tusk, Mogheriniová a jejich „lokální“ pohůnci rozesetí po celé Evropě se poučili a jdou na to pozvolna. Ani k dosažení svých cílů nepotřebují zbraně a prolitou krev…“ uzavírá autor, který se raději skryl pod označení redakce, aby nebyl udán agenty CTHH na Policii ČR a jako zločinec popotahován.

Reklama: