Cenzura: TV NOVA zatajila existenci Tomia Okamuru a fakt, že je to nepopulárnější předseda

PRAHA | Televize Nova několika dny zveřejnila v hlavních zprávách reportáž o sledovanosti lídrů politických stran na sociálních sítích. Informuje server Českého portálu EUportal.cz s odkazem na web stop-multikulti.cz.

Marine Le Pen a Tomio Okamura ve Vídni | foto: archív Tomia Okamury

„Ve své statistice však vynechala například lídra SPD Tomia Okamuru, který nejsledovanějšího politika podle televize předhání o více než sto tisíc sledujících,“ píše autor článku o zasahování do politického procesu televizní stanicí, která je přezdívána i „TV HOVNA“. Nu není se ani co divit.

Dále se dočteme, že podle televize je nejsledovanějším lídrem Andrej Babiš se 130 000 sledujícími, druhý je Kalousek se 41 000 a třetí místo obsazuje Petr Fiala z ODS s 24 000 sledujícími. Kdyby však Nova sledovala všechny lídry všech českých politických stran, žebříček by dostál několika změn. Což je ovšem šíření lží, propagandy a dezinformací. Kde jsou devianti a chovanci z Ministerstva vnitra v čele se soudružkou Romancovou z CTHH?

Jaká je realita bez lží TV NOVA? „Tak například hned na prvním místě by místo Babiše měl správně být přehlížený lídr SPD Tomio Okamura, jehož profil sleduje 261 000 profilů na Facebooku. Na Babiše má náskok 131 000. Babiš by se tak propadl na druhé místo a Kalousek na třetí. Fiala by se však propadl až na páté, jelikož s 31 000 sledujícími na Facebooku jej předhání Petr Mach, předseda Svobodných,“ píše autor článku.

Vyjádřil se i samotný zapřený a cenzurovaný politik, který zahájil svou politickou kariéru jeho zvolním do Senátu Parlamentu České republiky a následným zvolením poslancem téhož parlamentu, kdy tuto zastupitelskou funkci nejvyšší úrovně vykonává dodnes. Jako politik se angažuje Tomio Okamura v pozici předsedy politického hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD). “TV NOVA předvedla v hlavních večerních zprávách velkou lež a obelhala tak diváky – naservírovala zmanipulovaný žebříček “popularity” jednotlivých lídrů politických stran na Facebooku,” začal svůj kritický příspěvek Okamura. Petr Mach žebříček nikterak výrazně neokomentoval.