Totalita v Německu: Vězení na 6 měsíců za pravdu o nacistech a islámu

MNICHOV | Německý novinář Michael Stürzenberger půjde na šest měsíců do vězení, informují ParlamentniListy.cz o stavu právního státu ve Spolkové republice Německo, kdy se země opět ponořila do bažin odporné totality.

Amin al-Husseini a Adolf Hitler

Co Novinář provedl? Dělal jen svou práci a informoval o historických pravdách, které nikdo nesmaže, jelikož se staly a historie je tak zaznamenala.

Stürzenberger napsal pro uznávaného deníku Süddeutsche Zeitung článek o vzájemném obdivu nacistů a islámských autorit, nazvaný Svastika a půlměsíc, a následně jej zveřejnil na svém Facebooku doplněný fotografií. Toto v Německu stačí na kriminál. Může být ovšem rád, že jej nesoudili nacisté nebo islámisté, to by skončil mrtvý. Ovšem co není může být.

Mu-slimák a nacisté

ParlamentniListy.cz dále píšou: „Půl roku vězení, a k tomu ještě navrch sto hodin veřejně prospěšných prací. S takovým trestem odešel v pátek od soudu v Mnichově novinář Michael Stürzenberger. Zločinem, za který nepodmíněný trest odnětí svobody obdržel, je zveřejnění článku a fotografie na svém Facebooku. Článek byl navíc jeho a fotografie, která soudce podle všeho pobouřila nejvíce, je po celém světě všeobecně známá.“

O jakou fotografii se jednalo? Jde o fotografii potřesení rukou ze setkání dvou politiků. Tím prvním je Adolf Hitler v nezaměnitelné uniformě s hákovým křížem na pásce. Tím druhým je Amin al-Husseini, jeruzalémský muftí, v té době jeden z nejvýznamnějších představitelů islámského světa. Fotografie byla pořízena při setkání obou politiků v roce 1941. Amin al-Husseini byl předkem nechvalně proslulého vraha a teroristy Jásira Arafata, který stál za stovkami teroristických útoků.

Michael Stürzenberger

Fotografie ilustrovala článek, jenž se týkal právě vztahů nacismu a islámu (který byl velmi vřelý a jehož vyjádřením byla například muslimská SS divize Skandar). Připomenuta v něm byla například slova Winstona Churchilla, že Korán je „Mohamedův Mein Kampf“, jakož i kniha současného egyptského politologa Hameda Abdel-Samada „Islámský fašismus“.

Německé prokuratuře se však text přesto nelíbil. Označila jej za „znevažování islámu“ a „podněcování k nenávisti“. Jak mohl historický dokument a text, který byl zveřejněn v prestižním mainstreamovém deníku, podněcovat k nenávisti? Státní zastupitelství si vědělo rady. Tím jasně Německá zločinecká prokuratura uznala, že SRN není již svobodou zemí, nýbrž islámskou zemí, de je znevažování zločinecké ideologie – Islám, trestné!

Amin al-Husseini hajluje před jednokami SS tvořenými mu-slimáky na Balkáně

Am morgigen Freitag, den 18. August, muss ich mich vor dem Münchner Amtsgericht für ein scheinbares „Vergehen“…

Zveřejnil(a) Michael Stürzenberger dne 17. srpen 2017