Mu-slimácká zrůda a nečisté prase z Maroka Júnis abú Jakúb, který v Barceloně vraždil, byl policií odstřelen jako prašivý pes

BARCELONA | Včera v podvečer katalánská policie zastřelila nedaleko Barcelony pachatele čtvrtečního útoku z Barcelony Maročana Júnise abú Jakúba, informují ParlamentniListy.cz s odkazem na Twitter katalánské policie a inforamce televize RTVE a listu La Vanguardia.

Júnis abú Jakúb – Lidské hovado mělo být zastřeleno kulkou smočenou prasečí krví

Policejní akci v městečku Subirats, které je vzdáleno asi hodinu autem na západ od Barcelony, spustil telefonát místní obyvatelky. Katalánská policie uvedla, že dostala avízo na podezřelou osobu v Subirats, která měla na sobě věc podobnou pásu s výbušninou. Při policejním zásahu byl muž zastřelen. Podle listu El País křičel „Alláhu akbar“.

Mu-Slimáci zahájili válku a měli by být kolektivně zajištěni. Stejně tak jak to udělali Američané s všemi Japonci po napadení Pearl-Harboru. Jiné řešení povede k vyhubení Evropanů a likvidaci bílé rasy. Je to válka.

Policie použila robota, aby zjistila, zda pás, který měl muž na těle, obsahuje výbušninu, či je jen atrapou. Také pět teroristů, které policie zastřelila v noci ze čtvrtka na pátek ve městě Cambrils, mělo na sobě pásy, které připomínaly pásy s výbušninou. Posléze se ukázalo, že šlo o napodobeniny, stejně jako dnes v Subirats, píše server.

Dvaadvacetiletý vrah a prašivý pes Júnis abú Jakúb minulý čtvrtek najížděl dodávkou do lidí na barcelonské třídě La Rambla. Přitom zabil 13 lidí a přes sto jich zranil; devět zraněných je stále v kritickém stavu.

Reklama: