Web Hlídací pes lže, jako když Rudé právo tiskne, nebo ČT vysílá

A máme tady další lživou předvolební antikampaň od politické konkurence – tentokrát ji šíří jakýsi web Hlídací pes, když lživě píše, že prý Okamura hlasoval ve Sněmovně pro migranty. Což samozřejmě není pravda.

Tomio Okamura

Blíží se klíčové volby do Sněmovny, a jelikož naše hnutí SPD dosahuje v některých průzkumech již i přes 10%, tak se po internetu se šíří různé pomluvné antikampaně od politické konkurence ve smyslu, že prý Okamura a poslanci SPD hlasovali pro migranty, nebo že je Okamura již domluven na povolební spolupráci s Andrejem Babišem či s komunisty nebo že Okamura podporuje komunismus.

Je to samozřejmě všechno nesmysl a lež s cílem poškodit SPD. Ale pojďme si rozebrat jednotlivé pasáže lživého článku na webu Hlídací pes:

1.) Podle antiokamurovského článku se Tomio prý před dvěma lety „postavil proti návrhu, který by ukončil možnost uprchlíků vybrat si, jaké pohlaví má mít osoba, která je vyslýchá.“ Poslanci SPD hlasovali podle doporučení policistů – muslim, pokud ho vyslýchá žena, odmítá vypovídat. A to ztěžuje práci policie, která se snaží zjišťovat například odkud uprchlíci přišli nebo zda mezi nimi nejsou osoby podezřelé z terorismu. Pro úspěch šetření je nezbytná spolupráce vyslýchaných a jen hlupák by ji od počátku znemožnil tím, že vyslýchaným, kteří se tváří jako pokojní občané, dá záminku nevypovídat.

2.) Při projednávání zpřísnění kritérií pro vyhoštění, kdy se navrhovalo, aby azyl mohl být odejmut každému, kdo spáchá zločin, namísto pouze pachatelům závažných zločinů, nebyl prý Okamura dle očekávání radikální. Při hlasování o návrhu se poslanci SPD zdrželi. Okamura se pouze zdržel hlasování o předřazení tohoto opět s nikým nepředjednaného návrhu na programu schůze a to, že nehlasoval proti, byl akt milosrdenství, protože ostatní strany, jejichž návrhy čekaly na projednání, zcela logicky takový nápad odmítly. Poslanci SPD ale pro celkový návrh tj. zpřísňující novelu azylového zákona samozřejmě hlasovali. Okamura a SPD dlouhodobě navrhují systémové řešení a to neudělovat azyl nikomu a to už na základě existující mezinárodní legislativy, která říká, že na azyl má žadatel nárok pouze v první bezpečné zemi, nikoli ekonomický migrant, který přicestuje do ČR dokonce přes řadu zcela bezpečných zemí. A samozřejmě navrhujeme vyhostit každého, kdo nelegálně překročí hranice ČR a nečekat až spáchá nějaký trestný čin.

3.) A nakonec se dočtete „Jako největší zrada však muselo pro Okamurovy věrné fanoušky působit hlasování o peněžité pomoci uprchlíkům propuštěným z detenčních zařízení.“ Ano, Okamura byl pro, aby migranti, kteří po vyhoštění mají na opuštění republiky 7 dnů, dostali na cestu 400 Kč a potravinový balíček. Bezproblémový odchod migrantů je něco, na co by pár stovek obětoval každý. Žádat opak, tedy aby se po republice potulovali v nejbližší době stovky a později tisíce hladových arabských mužů a mladíků, kteří nemají na jídlo, ani na cestu pryč, to může jen šílenec.

Naše Hnutí Svoboda a přímá demokracie se začalo pravidelně objevovat v průzkumech voličských preferencí přes 5%. Nepovažujeme tyto průzkumy za plně objektivní, ale je jasné, že naše podpora mezi lidmi roste. Nejlepším důkazem toho je faktická cenzura ze strany České televize a dalších médií a útoky a skandalizace na sociálních sítích. Děláme neúplatnou a zásadovou politiku, která směřuje k podstatě problémů naší země.

Naši protivníci nemají argumenty. Místo toho používají lež, manipulaci, cenzuru a korupci. Skandalizace se bude stupňovat. Bude mířit na hnutí i na předsedu Tomia Okamuru. Na celý lživý článek novinářských podvodníků na webu Hlídací pes se můžete podívat zde.

Naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) se začalo pravidelně objevovat v průzkumech voličských preferencí. Nepovažujeme tyto průzkumy za plně objektivní, ale je jasné, že naše podpora mezi lidmi roste. Nejlepším důkazem toho je faktická cenzura České televize a útoky a skandalizace na sociálních sítích.

Děláme neúplatnou a zásadovou politiku, která směřuje k podstatě problémů naší země. Naši protivníci nemají argumenty. Místo toho používají lež, manipulaci, cenzuru a korupci. Skandalizace se bude stupňovat. Bude mířit na hnutí i na předsedu Tomia Okamuru. Splaskly lži o tuneláři Okamurovi. Splaskly lži, že nepřijímáme členy, jelikož je nás v hnutí již více než 11 tisíc.

V módě jsou nyní provokace na téma ,,Okamura ve skutečnosti imigranty podporuje“. Tyto provokace mají oklamat veřejnost a voliče. Mají odvést pozornost od podstaty problému. Mají nás vyprovokovat k projevům nenávisti a diskreditovat hnutí. Političtí obchodníci mají zálusk na náš program a naše voliče. Podstatou naší politiky nesmí a nebudou projevy nenávisti k jednotlivcům.

Podstatou řešení imigrační krize je obnova suverenity České republiky. Odmítnutí dnešní podoby evropské integrace a referendum o vystoupení s EU. Imigrace je plán a ne havárie EU. Prosazujeme nulovou toleranci nezákonné migrace. Podstatou obrany svobody je odmítnutí islamizace a prosazení přímé demokracie. Nejsme extrémisté a nehlásáme nenávist, ani rasovou, ani kulturní. Jen důsledně hájíme naši kulturu, naši bezpečnost a prosperitu a náš stát.

Máme na to právo a v tom je naše síla. A prosím vás o podporu v říjnových parlamentních volbách. Děkuji a přeji hezky den.

Reklama: