Možný budoucí premiér Rakouska: Zastavme migraci!

VÍDEŇ | Tento týden byla v Rakousku zveřejněna oficiální výroční zpráva o imigraci, tzv. Integrační zpráva 2017. Informuje server Českého portálu euRABIA.cz s odkazem mj. na krone.at.

Sebastian Kurz | foto: stalo-se.cz

Výsledky této zprávy jsouu natolik alarmující, že ministr pro zahraničí a integraci, současný předseda lidovců a možný budoucí premiér Sebastian Kurz volá už konečně po zastavení migrace do rakouského sociálního systému.

V Rakousku podle zprávy žije již přes 20% přivandrovalců. Z toho jsou přes 10% muslimové, což působí – kulantně řečeno – „integrační problémy“ (jinak řečeno – bordel), píše autor článku.

Dále se dozvíme, že náš jižní soused je tak nejislámštější a nejorientálnější zemí se kterým máme společnou hranici a to je alarmující. Co děláme na ochranu této hranice, když je u nás levněji a šťedré sociální dávky mohou tito přivandrovalí vrazi utráce u nás a kulturně nás obohacovat znásilněním žen, dětí a vražděním nás všech?

V rozmezí let 2015-2019 se náklady na přivandrovalé prazity odhadují na více než 8 mld.€. „Jen za poslední 2 roky přišlo totiž do země na 180 tis. imigrantů, přičemž větší polovina z nich obdržela právo k pobytu,“ uzavírá autor.

Reklama: