Mu-Slimáci nejenže se v Evropě přemnožují, ale čím mladší, tím jsou agresivnější…

Ve včerejší poznámce jsem upozornil na to, že zdánlivě neškodných 10% muslimů znamená, že v té které zemi budou mít muslimové většinu už během jedné generace. A že to pro nás znamená, že budeme už za našeho života čelit agresi islámského Německa a islámské Francie.

Petr Hampl | Foto: https://www.facebook.com/sociologpetrhampl

Včera jsem shodou okolností dostal zprávu demografů z univerzity v Münsteru, podle níž se už dnes ve velkých německých městech rodí většina dětí v rodinách přistěhovalců (tedy téměř výhradně islámských).

Nicméně celá záležitost má další aspekt. O muslimech v Evropě totiž platí, že čím mladší, tím radikálnější. Zatímco mezi padesátníky najdete řadu takových, kteří by se s evropskou civilizací ochotně smířili, mladí muslimové nás zpravidla nenávidí. Loňský výzkum ukázal, že více než polovina mladých londýnských muslimů sympatizuje přímo s Islámským státem.

Je to zcela ve shodě s teorií o tom, že existuje vztah mezi zastoupením muslimů v populaci a jejich postoji. Mezi mladými je více muslimů, mají tedy extrémnější názory. Mimochodem, generační konflikt mezi staršími celkem umírněnými muslimy a mladými radikály existuje i v České republice, tedy aspoň podle toho, co představitelé tajných služeb řekli novinářce Slabině Slonkové.

loading...
Reklama:
loading...