Levicový dobytek a teroristé musí opustit okupovanou Kliniku na pražském Žižkově

PRAHA | Teroristé z Autonomního centra Klinika na pražském Žižkově musí vyklidit budovu i pozemky novému majiteli, Správě železniční dopravní cesty (SŽDC), rozhodl pražský městský soud. „Verdikt je pravomocný,“ informují ParlamentniListy.cz.

Doupě neřesti – Klinika Foto ze dne 12. 2. 2016

Obvodní soud dal požadavku SŽDC nepravomocně za pravdu letos v lednu. Státní organizace tehdy poukazovala na to, že teroristé budovu nadále využívají, ačkoliv smlouva o roční výpůjčce už dávno vypršela. SŽDC chce do objektu po opravách přestěhovat část svých zaměstnanců.

„Zástupci Kliniky ale tvrdí, že je to v rozporu s územním plánem. K neuposlechnutí výzvy vyklidit objekt se prý rozhodli také kvůli obavám z toho, že by po jeho opuštění přestali být pro stát partnery k vyjednávání. Argumentovali také tím, že požadavek na vyklizení pozemku je v rozporu s dobrými mravy,“ informuje server o kriminálních aktivitách levicových sviní.

Kde je policie? Kde jsou vodní děla, kde jsou tupé mozky v uniformách, aby je zřezali do krve, tak jak se to třeba dělo v Českých Budějovicích na sídlišti Máj, když pokojní občané demonstrovali proti cikánskému násilí a rasismu?

SŽDC získala budovu od státu loni v říjnu. Po pozdější prohlídce konstatovala, že je „ve znepokojivém stavu“. Radnice Prahy 3 vyzvala policisty k vyklizení objektu, to ale bude možné až po právní moci rozsudku. Police proto nekoná, avšak kdyby imbecilní chovanec z MV ČR Míla Chovanec řekl, že kliniku obsadili „pravicoví radikálové,“ tak by byla vyklizena i s potoky krve – Vítej v ČR! Levicová svině nepodělá jinou levicovou svini.

Reklama: