ANO, ČSSD, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN jsou kolaborantské partaje vlastizrádného šmejdu

PRAHA | Politické hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPDú považuje za skandální hlasování europoslanců ANO, ČSSD, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN v Europarlamentu – tito poslanci hlasovali pro další přerozdělování imigrantů a to i na základě povinných kvót, a to za situace, kdy Europarlament doporučuje sankční postih členských zemí EU, tedy i České republiky, informuje ve svém prohlášení politické hnutí SPD.

hnutí SPD

Dále hnutí informuje, že svým jednáním poslanci těchto stran poškozují zájmy suverenity České republiky. „Poslanci SPD budou v Poslanecké sněmovně navrhovat zařazení bodu jednání, který by se tímto faktem zabýval. SPD jasně říká, že nebudeme přijímat žádné nelegální imigranty,“ stojí v prohlášení.

A to vše se děje na pozadí toho, že odstraňují křesťanské symboly na reklamách a obalech německého řetězce Lidl. Toto považuje hnutí SPD za naprosto nepřijatelné.

„Jedná se o projev bezprecedentního pokusu majitele řetězce ve smyslu maximalizace zisku uvedeného zboží u muslimského obyvatelstva napříč evropskými státy a v tomto ohledu i záměrné překrucování dějin,“ kritizují nacistický obchodní řetězec.

SPD vyslovuje důrazný nesouhlas s podobnými praktikami. SPD bude prosazovat důrazný postup proti islamizaci veřejného života a společnosti. Prosazujeme zákaz islámu v ČR jako ideologie neslučitelné se svobodou a demokracií, uzavřeli.

Reklama: