Vyhlazení Slovanů jako cíl multikulturalismu a černého rasismu

Západní multikulturalismus je brutálně rasistický a jeho představitelé jsou především pokrytci, ale také velcí xenofobové a devianti. Je to odvážné tvrzení, že multikulturalismus je jedna velká rasistická lež? Ale kdepak.

Radek Velička

Multikulturní svět, to je výmysl ze Spojených států, kde se z celého světa naplavili lidé. Někteří tam přišli dobrovolně a některé tam v okovech jako otroky dovezli. Pak další přišli v dobách prosperity za svým „americkým snem.“ Takže taková země celosvětových odpadlíků. Doma póvl v Americe král. Celý spojenecký svět kolem Spojených států, krom Austrálie, tam přistěhovalci vůbec nesmí, se snaží budovat multikulturistický ráj na zemi, kde různé kultury, rasy a náboženství žijí „tolerantně“ vedle sebe.

Jak se to těm deviantním sociálním inženýrům daří? To je vidět všude kolem nich. Černý rasismus, vraždy, kriminalita, prostě hnus. Muslimové vyhánějící Evropany z Evropy, když se jim nepřizpůsobí. Zatím jen slovně. Ale kdy přejdou k činům? Vyženou nás nebo raději zabijí? Toto vše nová politická a nikým nevolená třída v Evropské unii prosazuje a s Barackem Husseinem Obamou celému světu nutila. Jenže ejhle vyskytla se malá chybička. Tito všichni jsou jen odporní a hnusní xenofobové. Nesnášejí vše co je slovanské a tím potažmo ruské.

Největšími xenofoby a rasisty světa jsou právě multikulturalisté, kteří svou nenávist vůči lidem, kteří jsou jiní, nežli oni, maskují právě multikulturalismem. Rusofobie ovládá západní svět multikulturalismu, to je přeci divné. Právě ti milovníci všeho jiného by měli vítat slovanské zvyky, společnost a pravoslavnou církev jako obohacení. To že je tomu naopak vypovídá jen o tom, že multikulturalismus je jedna velká rasistická lež, jak zotročit bílého člověka.

Právě jste dočetli ukázku zbrusu nové knihy Radka Veličky, která nese titul „Likvidace bílé rasy,“ kdy za cenu 149 Kč si jí můžete objednat v e-shopu vydavatelství a nakladatelství Česká expedice – ZDE.

Obálka knihy

loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr