Islamizace? Likvidace největšího producenta vepřového? Cikáni, Herman, prasečák a prasata kam se podíváš

PRAHA | Na jednání vlády 21.8.2017 byl jednomyslně schválen záměr nabytí velkovýkrmny prasat v blízkosti pietního místa v letech u Písku ve veřejném zájmu do vlastnictví státu. Nyní je pravděpodobně dohoda s majitelem AGPI Písek, a.s. podepsána, leč před veřejností utajena, informuje Strana práv občanů (SPO) na svém webu.

Prase – Herman

„Je to po dvaceti letech opravdu velký úspěch, že se právě naší koaliční vládě podařilo dotáhnout do konce tento historický dluh nevinným obětem nacistické zvůle,“ uvedl ministr kultury Daniel Hermann za lidovecko-nacistickou KDU-ČSL.

Strana Práv Občanů konstatuje: „Pracovní tábor v Letech se stal symbolem politické licoměrnosti, marketingu a neznalosti souvislostí.“ Strana Práv Občanů hodnotí státní nákup produkčního velkochovu prasat v Letech u Písku od společnosti AGPI Písek, a.s. jako předvolební marketingový tah, který zaplatí daňoví poplatníci.

„Na území ČR bylo okolo padesáti podobných pracovních,pracovně kárných koncentračních táborů. Zahynuly tam tisíce Čechů, Moravanů, Slezanů či Židů,“ připomíná SPO a dodává, že tábor v Letech vznik po těžké lesní kalamitě v roce 1937 jako pracovní tábor, jehož pracovní zdroje využívala rodina Schwarzenbergů.

„Vyzýváme zodpovědné ministry Jana Chvojku a Daniela Hermana, aby zveřejnili dohodnutou cenu tohoto státního nákupu chovatelského areálu. Vyzýváme oba ministry, aby zveřejnili náklady, které bude mít stát s likvidací areálu chovu a s následnou likvidací ekologické zátěže s tím spojené,“ stojí dále v textu.

A nakonec zamyšlení: Nejedná se například o plíživou latentní islamizaci? Protože se jedná o producenta vepřového a Herman je kolaborant s kde čím, jako správný lidonácek, proto by neměla zapadnout i tato informace: „Kapacitou 13.000 kusů prasat patří areál AGPI v Letech k největším v rámci ČR. Odborný odhad celkových nákladů, který stát na celou akci v konečném souhrnu vynaloží je cca 1 miliarda Kč. Utajovaná kupní cena je pouze jednou ze tří částí.“

loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr