Američtí vrazi hrozí Číně a Rusko dalšími sankcemi

WASHINGTON | Spojené státy budou nadále přijímat opatření proti Rusku a Číně, pokud budou podporovat KLDR, prohlásila zastupující asistentka amerického ministra zahraničí Susan Thornton, kdy tyto lži o podpoře KLDR, což jsou jen americké výmysly, citovala agentura Sptunik. Tradičně žádné důkazy nebyly předloženy.

Susan Thornton – Americká kravka se slepičím mozečkem

Podle ní Spojené státy (SS) přiznávají, že úspěch strategie tlaku bude záviset na spolupráci s mezinárodními partnery, obzvláště s Pekingem. Takže vyhrůžkami asi hrdou Čínu přesvědčí. Hold, když americkou zahraniční politiku dělají debilové, kteří nepoznají rozdíl mezi Austrií a Austrálií, tak je to problém.

„Pokračujeme v jednání s Čínou a Ruskem, abychom zlepšili režim dodržování sankcí, ale musíme toho ještě hodně učinit,“ řekla na adresu dodržování sankcí vůči KLDR. „Rovněž doufáme, že budeme pracovat s Čínou a Ruskem pro vyřešení této otázky a budeme pokračovat v dialogu o tom, jak zvýšit tlak na KLDR,“ stojí v prohlášení diplomatky s mozečkem slepičky.

Mrs. Thornton uvedla, že SS daly jasně najevo, že pokud Čína nebo Rusko nebudou jednat, tak použijeme nástroje, které máme k dispozici.

„Pouze v minulém měsíci jsme uvalili sankce proti ruským a čínským osobám a organizacím, které podporují KLDR. Budeme i nadále přijímat opatření na mnohostranném i jednostranném základě, abychom učinili přítrž nezákonné aktivitě Severní Korey, ať už k ní dochází kdekoliv,“ uzavřela lživé a dezinformační prohlášení kravka americké zahraniční politiky. Pak se šla pást.

loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr