Africké hordy berou španělská území na africkém kontinentu útokem

MELILLA | Více jak osm set afrických migrantů se pokusilo zločinně proniknout včera ráno přes oplocení do španělské enklávy Melilla ležící na pobřeží Maroka, přičemž se to podařilo kolem sto čtyřiceti z nich. Při útoku na členy pohraniční stráže utrpěli tři španělští ochránci hranic zranění. Informovala o tom agentura DPA. Nejedná se letos o první případ. Ovšem není se čemu divit, když sebevražedná imigrační politika zvrácených socialistů, kteří ovládli Evropskou komisi si dala za úkol zničit tradiční Evropu právě pomocí afrických a islamistických hord. Tito imigranti nikdy nepřijmou naší kulturu.

Africké hordy útočí na Evropu

Africké hordy útočí na Evropu

Mnozí z Afričanů utrpěli při přelézání šest metrů vysokého plotu s ostnatým drátem menší poranění. Uprchlíci se pokusili přelézt ostnatý plot na dvou místech. Podle nařízení Evropské komise nesmí tuto hranici Španělsko nijak speciálně bránit a španělští pohraničníci mají zákaz střelby do zločinců, kteří nelegálně překračují hranice a tím páchají zločin. Navíc, těm co se podaří nelegálně, jako zvířatům dostat na území EU, nehrozí vyhoštění. To je hlavní důvod, proč k takovým incidentům na afrických územích Španělska dochází.

K podobným incidentům dochází v této enklávě, jakož i v Ceutě, což je dalším španělské město na severoafrickém pobřeží Středozemního moře, poměrně často. Každoročně se tam pokusí dostat tisíce imigrantů. Největší nápor přistěhovalců je v létě.

Reklama: