Čtvrteční glosy 21. 9. 2017

Že je ve financování českého zdravotnictví neuvěřitelný bordel, vím už léta a léta. Však jsem se to reformou zdravotnictví, později zametenou pod stůl, snažil napravit. Že je v něm však takový bordel, jak vychází dnes najevo, jsem opravdu netušil.

Miroslav Macek

Nemocnice nakoupí přístroj kupříkladu se slevou (bonusem) za 225.000.- Kč, ale zdravotní pojišťovně jej naúčtuje za maximální hodnotu 800.000.- Kč a pojišťovna jí to vyplatí! Kam zmizí rozdíl nelze zkontrolovat, neboť zdravotní pojišťovna smí kontrolovat kvalitu zdravotní péče, ale nikoliv smlouvy a účetnictví poskytovatelů zdravotní péče, ačkoliv to vše beze zbytku platí, a to z našich kapes!!! Zcela neuvěřitelné! Poněkud pikantní ovšem je, že s informacemi o těchto praktikách nyní přichází Babišova MF Dnes, to načasování před volbami… Ale třeba se někdo z hlídacích psů demokracie zaměří i na účetnictví Babišových oplodňovacích stanic.

K českým veřejnoprávním mediím (s ohledem na komentování projevu prezidenta Zemana v OSN v České televizi) se objevila na facebooku následující charakteristika:

Kdyby dnes promluvil v OSN Winston Churchill, česká veřejno právní media by pozvala nezávislé komentátory Goebbelse a Ždanova.

loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
loading...