Konec diktátu Sau Merkel

PRAHA | Strana práv občanů (SPO) vítá výsledky voleb do Spolkového sněmu v Německu. Máme za to, že je správné, že kancléřka Angela Merkelová bude přinucena změnit svoji pro imigrační politiku, která ničí základy západní civilizace a zároveň dostane příležitost, aby odčinila její důsledky.

Hände hoch, monströse Merkel!

„Vítáme i posílení pozic politiků, kteří odmítají další integraci jádra Evropské unie, to znamená Německo, Francie a další vyvolení bez nepohodlných zemí bývalé východní Evropy,“ stojí v prohlášení SPO k výsledku voleb v Německu

Dále se dočteme, že SPO znovu zdůrazňuje naléhavou potřebu zahájit věcnou diskusi o smyslu setrvání České republiky v rozkládající se Evropské unii a připravit se na odpovídající politickou reakci. „Jediným legitimním nástrojem pro rozhodnutí zvolené politické reprezentace naší země je lidové referendum. Občané rozhodněte, jsme připraveni vaši vůli prosazovat,“ blábolí nesmysly, jelikož k opuštění EU není třeba referenda, jen pouhé vypovězení Smlouvy o unii, což stačí Parlamentem.