Euronacisté z KDU-ČSL podali trestní oznámení

Dnes (14. 9.) na mě podali tři europoslanci z KDU-ČSL trestní oznámení za to, že jsem pravdivě řekl, že letos hlasovali v Europarlamentu PRO POVINNÉ KVÓTY pro Českou republiku na přijímání migrantů.

Tomio Okamura | foto: spd.cz

Toto trestní oznámení je čiré zoufalství nad činy, které tito europoslanci svým hlasováním provedli, a které budou mít pro Českou republiku katastrofální následky. Hlasovali pro potrestání ČR formou povinných kvót pro migranty, přičemž Evropský parlament a Evropská komise nám nejen přikázala na základě jejich hlasování kvóty, ale zároveň nám hrozí v případě odmítnutí finančními pokutami. Přičemž, jak víte, Česká republika se kvótám brání, takže tito europoslanci PODPOŘILI SANKCE na ČR, které Evropský parlament odsouhlasil pro země odmítající kvóty, ve stejný den před tímto hlasováním. Jiná věc je, že vláda ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL přijímá migranty včetně těch muslimských celoročně zcela dobrovolně mimo kvóty a tím kvóty obchází a zrazuje občany ČR.

Bohužel, pro poslance KDU-ČSL se lež stala denním chlebem, prokazatelně hlasovali proti vůli většiny občanů ČR a ještě kopou kolem sebe a nadále obelhávají občany. Opravdu zoufalé, pokrytecké a ostudné. Že by se poslanci KDU-ČSL opět poradili se sudetoněmeckým landsmanšaftem?

Podívejte se na přesný jmenný výčet, kdo zrazuje občany ČR.

Dne 18. května 2017 přijal Evropský parlament usnesení, ve kterém členské státy vyzývá k dalšímu přijímání uprchlíků ze Sýrie na základě kvót (program přesídlování), cituji (zkráceně): „Evropský parlament vyzývá členské státy EU, aby projevily větší odhodlání při sdílení odpovědnosti a umožnily uprchlíkům, kteří utíkají z oblastí v Sýrii, nalézt ochranu za hranicemi, a to i prostřednictvím programů přesídlování a přijímání uprchlíků“.
Jinými slovy, poslanci, kteří hlasovali PRO, chtějí, aby si Česká republika i za cenu povinných kvót převzala více uprchlíků ze Sýrie. Pro toto usnesení hlasovali poslanci ANO, ČSSD, KDU-ČSL, TOP09 a STAN, konkrétně europoslanci Telička, Ježek, Charanzová, Dlabajová (ANO), Zdechovský, Šojdrová, Svoboda (KDU-ČSL), Štětina, Niedermayer (TOP09), Polčák (STAN), Poc, Poche (ČSSD).

A právě poslanci KDU-ČSL Zdechovský, Šojdrová, Svoboda na mě podali trestní oznámení.

Na to, že mám pravdu, se můžete podívat přímo do protokolu hlasování v Evropském parlamentu na str. 38 ZDE.

Příznačné je, jak na základě výše uvedeného zoufalého trestního oznámení a jasných fakt, dnes opět manipulativně a lživě psali různé „sluníčkářské“ a multikulturní weby, aby mne poškodili. Pravdu však nezamlčí a je to ostuda, že novináři pořád lžou a překrucují informace.

Mimochodem, PROTI tomuto usnesení o povinných kvótách pro migranty ze Sýrie hlasovali v Evropském parlamentu samozřejmě všichni europoslanci naší evropské frakce Evropa národů a svobody (ENF), které je naše hnutí SPD členem, a kterou vede Marine Le Pen. Opět můžete podívat přímo do protokolu hlasování v Evropském parlamentu na stranu 38, odkaz uvádím výše.

Dnes na mě podali tři europoslanci z KDU-ČSL trestní oznámení za to, že jsem pravdivě řekl, že letos hlasovali v…

Zveřejnil(a) Tomio Okamura – SPD dne 14. září 2017