Bakala patří do lochu

Pavol Krúpa, podnikatel a majitel společností Arca Capital a Arca Services a. s., se stal hlavním mecenášem a podporovatelem naší strany Dobrá volba 2016. Dlouhodobě a intenzivně se zabývá kauzami, kde byly neoprávněně vyvedeny desítky miliard korun. Jednou z nich je kauza OKD, která byla těžkým direktem pro Moravskoslezský kraj.

Pavol Lukša

V naší zemi a v našich krajích je spousta problémů, které lidi dlouhodobě trápí, nedostávají se peníze do školství, zdravotnictví, na důchodový systém apod. Chybějí lékaři a zdravotní personál, a to nejen v nemocnicích, ale zejména v malých obcích, kde se obyvatelstvu nedostává praktických lékařů, kteří se stali více úředníky než ošetřujícími lékaři. O nesmyslných elektronických receptech, které jejich práci ještě více ztíží, ani nemluvě.

Zloděj Bakala patří do lochu za mříže

A přitom nám všem utekly miliardy, které by ony díry mohly alespoň trochu zalepit. Je zapotřebí, aby byla kauza řádně vyšetřena a zcela jasně bez politické korektnosti zaznělo, kým byla společnost OKD vytunelována a kdo jsou viníci, kteří musí být předáni spravedlnosti. Toto jsou postoje Dobré volby, se kterými se dlouhodobě setkáváte na našich sociálních sítích a v médiích. Chceme usilovat o navrácení peněz, které neoprávněně odtekly do zahraničí jedincům a nadnárodním společnostem. Koneckonců je to také jeden z bodů našeho desatera.

Na několika místech můžete dnes v předvolebním čase narazit na billboardy s karikaturou Zdeňka Bakaly. Zadavatelem i zpracovatelem vizuálu je společnost Arca Services a. s. My jsme na ně následně připojili i logo své strany – Dobrá volba 2016.

Nejedná se o předvolební aktivitu členské základny Dobré volba 2016, ale připojením loga strany jsme vyjádřili podporu myšlence, že k došetření a předání viníků k spravedlivému potrestání těchto kauz musí existovat především politická vůle.