Je předseda Pirátů abstinující feťák Ivan Bartoš podle FBI terorista?

PRAHA | V září letošního roku zveřejnila americká FBI, že na seznam teroristických organizací zařadila i hnutí Antifa, které označila za domácí teroristy, tedy vnitřní ohrožení. To vše po násilnostech letošního léta na americkém jihu, ale také po násilnostech páchaných těmito teroristy při prezidentských volbách ve Spojených státech.

terorista a feťák Bartoš

Předseda zločinecké partaje, zjevně ohrožují demokratický vývoj, Piráti – Ivan Bartoš, který po silniční kontrole policejní hlídkou v Praze prohlásil, že jej policisté diskriminovali, když chtěli po něm i test na přítomnost drog. Kdo jej někdy viděl, nediví se. Později uvedl, že již několik let abstinuje, což je nepřímé přiznání, že to je bývalý feťák. Feťák jednou, feťák na vždy. Jen abstinent.

Tak právě tento předseda extremistické levicové strany, který je pro své vlastizrádné postoje protěžován Českou televizí, která je jen zločineckou hlásnou troubou Bruselské říše, se rád nechával slyšet, že je to anarchistický jedinec. To vše dokazuje i fotografie u článku, kde je vyfocen s teroristickou vlajkou v rukou.

Podle FBI není mezi Antifou a Islámským státem, žádného rozdílu. Ivan Bartoš by neměl být na žádné kandidátní listině, nýbrž by měl být jako terorista ve vězení.

Piráti jako takoví ohrožují svou existencí demokratický systém a proto by mělo zasáhnout Ministerstvo vnitra a škrtnout celou kandidátku strany, když jejím předsedou je osoba zjevně se hlásící k terorismu. Nebo vyřadit Ivana Bartoše.

Antifa – levicový teroristický dobytek