Okamura v průzkumech přeběhl komunisty a je třetí. Skončí nakonec za ANO hnutí SPD jako druhé?

PRAHA | Největší šance na volební úspěch má stále hnutí ANO, druhou nejsilnější stranou může být ČSSD, ale i SPD, ODS nebo KSČM. Do Sněmovny se mohou dostat i Piráti nebo STAN, před branami Sněmovny pak naopak může zůstat TOP 09, ale i lidovci. Toto vše vyplývá z nejnovějšího průzkumu společnosti SANEP, který citují ParlamentniListy.cz.

Tomio Okamura a Vojtěch Filip | reprofoto – printscreen: iDNES.cz

Před volbami preference stran zažívají nezvyklé turbulence. Jasný je zatím jen vítěz voleb, kdy na čele dominuje spiklenecké a StBácké pohnutí ANO, které má v čele bolševického agenta a problematického podnikavce, který má být i zlodějem, ale i možná vrahem Andreje Babiše. Na druhém místě může skonči vlastně kdokoliv z politických subjektů z množiny SPD, ČSSD, ODS či KSČM. Jasné je že havloidní fašisté z TOP 09 asi ostrouhají a Kalouskovi zbude jen spáchat protestní sebevraždu.

Z aktuálního průzkumu volebního potenciálu, který ukazuje procento rozhodnutých voličů a maximální hypotetický volební zisk v případě příklonu všech váhajících voličů k dané politické straně či hnutí, je tři neděle před konáním sněmovních voleb zřejmé, že nic není jisté a trumf v rukou budou mít váhající voliči.

Podle průzkumu SANEP lze předpokládat vítězství hnutí ANO, které má největší počet rozhodnutých voličů a rovněž i největší volební potenciál. O druhé místo se pak mohou poprat sociální demokraté, SPD, ODS i KSČM.

Stejně tak mohou ve Sněmovně zasednout zástupci Pirátů, STANu, Strany zelených, ale i Realistů. Naopak se Sněmovnou se mohou rozloučit TOP 09 i KDU-ČSL.

Průzkum 10. 10. 2017

loading...

loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
loading...