Žonglování s bezpečností

Jsem smutný z toho, že Senát ve středu odmítl projednat ústavní zákon, kterým se Česká republika alespoň částečně chtěla bránit odzbrojovací směrnici EU.

Ivo Valenta

Nechápu, proč tento zákon už 3 měsíce leží v Senátu, je postupně zařazován a opět zase vyřazován z projednávání a teď, týden před volbami, většina senátorů odmítne se o zákonu vůbec bavit. Vůbec tomu nerozumím, připadá mi to nadmíru pokrytecké a navíc ohrožující bezpečnost naší země.

Kde je odhodlání především ČSSD k prosazení tohoto zákona? Copak se bojí, aby veřejnost poznala, že vládní politici to se vzdorem proti evropskému ozbrojování nemyslí vůbec upřímně a že vše kolem ústavního zákona bylo jen mediálním divadlem a předvolební kampaní.

Česká republika se musí umět bránit proti nepochopitelnému diktátu EU. A ústavní zákon tomu mohl alespoň trochu napomoci. Proto určitě podporuji jeho přijetí a jsem přesvědčený o tom, že vláda, která vzejde z nadcházejících voleb, musí daleko přísněji bránit našich vlastní schopnost bránit se hrozbám dnešní doby.

loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
loading...