Kdo volí Babiše je imbecilní tupé hovado: StBák Babiš – Tak to vidí slovenský Ústavní soud

BRATISLAVA – PRAHA | Slovenský ústavní soud zrušil rozhodnutí soudu, že šéf hnutí ANO Andrej Babiš je v archivních svazcích StB veden jako její agent neoprávněně, informují ParlamentniListy.cz o zrušení rozsudků slovenské justice, která rozhodla na základě svědectví řídicích důstojníků StB o tom, že Andy „Bureš“ Babiš si nebyl vědom své aktivní činnosti u StB, ač aktivně donášel a udával, jak to správně kovaní bolševici a hovada, jeho typu, dělají.

Andy Babiš – Ten pocit být píča je k nezaplacení

Bratislavský rodák Babiš, jehož hnutí je podle průzkumů favoritem nadcházejících voleb do české Poslanecké sněmovny, vědomou spolupráci s StB opakovaně popřel, což je celkem irelevantní, jelikož právě Babiš je na české politické a podnikatelské scéně vnímán jako největší lhář.

StBácký „hajzel“ Babiš je v současnosti vydán Poslaneckou sněmovnou, obviněn a trestně stíhán pro dotační podvody. Podle tvrzení Marka Dalíka, který byl blízkým spolupracovníkem premiéra Mirka Topolánka, byl právě Babiš zosnovatelem a objednatelem vraždy Františka Mrázka a podle jiných zdrojů měl být i za zatčením Radovana Krejčíře, který mu také stál v cestě a některé zločiny měl na něj narafičit právě Babiš a jeho věrní.

Babiš je také obviňován, že jeho koncern Agrofert vznikal mafiánskými a StBáckými praktikami, kdy firmy nepřátelsky přejímal Agro Jevišovice a Kostelecké uzeniny, jen krátký seznam ukradených firem, kdy dále po obsazení Ministerstva financí a Finanční správy, nechává své protivníky likvidovat právě byrokratickým aparátem.

Babiše je dále podvodník s korunovými dluhopisy. Kradl, lhal, udával a měl si objednat i nejednu vraždu. Kdo volí Babiše je imbecilní tupé hovado.

loading...
loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
loading...