Volby rozhodnou, zda agent StB bude premiérem

PRAHA | Výsledkem rozhodnutí slovenského ústavního soudu je, že Andrej Babiš zůstává zapsán jako agent komunistické tajné policie StB, informuje místopředseda ODS Martin Kupka.

StBácká svině Andy Babiš se směje jako debil

Kupka připomíná, že StB byla organizací, která svou činností zničila životy statisícům Čechů a Slováků. Organizace, která vraždila a zavírala své oponenty do kriminálů ve vykonstruovaných procesech. Organizace, která se neštítila ničeho.

„Andrej Babiš si svou obhajobu založil na výpovědích pracovníků StB. Lidí, kteří bez mrknutí oka ničili lidské životy. Lidí, kteří nemají žádné svědomí a morálku,“ připomíná Kupka starý oprášení StBácký fígl, jak se obhajovat, kdy s tím začal Vojtěch „Falmer“ Filip, který pak takového StBáka, který mu dosvědčil, že byl StBákem nevědomky, zaměstnal přímo v Poslanecké sněmovně.

Kupka míní, že Babiš se nám snaží namluvit, že spolupracoval s „hodnou“ StB a ta „zlá“ prý po něm šla. „Lže. Existovala jen jedna StB a on byl jejím agentem,“ dává StBácké svini místopředseda ODS tvrdý direkt.

„A ten samý Andrej Babiš má nyní reálnou šanci stát se premiérem České republiky. O tom, jestli se tak stane, ale rozhodnou až volby, ještě je čas to zvrátit. Proto apeluji na všechny voliče, aby k volbám šli a zvážili podporu agenta StB a populistických nebo extrémistických stran. Pořád je čas Vaši volbu změnit,“ uzavřel politik ODS.

Reklama: