Vem si to svý EET a táhni s ním do prdele, vzkazuje Drzá Klára StBácké svini Babišovi na obrazovkách ČT

PRAHA | Volební strana Radostné Česko připravila předvolební spot, ve kterém se praví, že nevadí, když „StBák Babiš“ neumí pracovat s počítačem, ale když to sám neumí, neměl by cpát EET babičkám a dědečkům a táhnout s elektronickou evidencí do …, informují ParlamentniListy.cz.

Drzá Klára poslílá StBáckou svini Babiše do prdele

„Nejsme ovce,“ vzkazují Babišovi na předvolebním videu. „Máme tady vzkaz pro člena zločinecké organizace, pro agenta StB Bureše,“ říká doslova Boleslav Buzek, předseda strany Radostné Česko. „Nejsme ovce, alespoň ne, většina Čechů. Běž si buzerovat své zaměstnance,“ doplňuje Buzek. Kolem volebního lídra během jeho promluvy kráčí ovce se zvonícími zvonci kolem krku.

„To, že neumíš na počítači, to nám nevadí, já to taky neumím,“ doplnila kolegyně Boleslava Buzka Klára Novotná. Narážela zřejmě na tvrzení, že Babiš nekomunikuje s lidmi na sociální síti sám, ale jen diktuje něco, co do klávesnice ťukají jeho spolupracovníci. Když ale sám Babiš neumí pracovat s počítačem, měl by podle Novotné brát ohled i na babičky a dědečky a neotravovat je s EET.

„Vem si to svý EET a táhni s ním do…“ Místo posledního slova paní Novotné se na videu ozvalo jen dlouhé pípnutí. Kam má táhnou Babiš, ale všichni víme. Nejlépe do prdele, ale třeba i dál… a ještě více hlouběji.

Reklama: