Levicový extrémista Ivan Bartoš je hrdý na to, že je terorista. Bude i vraždit?

PRAHA | Předseda strany Ivan Bartoš se například objevil na několika fotografiích hnutí Antifa. Tato německá organizace se v nedávné minulosti velmi výrazně „zviditelnila“ například pouličním řáděním při summitu G20 v Hamburku, kde zapalovala auta a metala dlažební kostky. Informují ParlamentniListy.cz. Americká FBI Atifu zařadila dokonce na seznam domácích teroristů.

terorista a feťák Bartoš

S rudou vlajkou teroristického hnutí pózuje na jedné z fotografií i potenciální poslanec Parlamentu České republiky Ivan Bartoš, maskovaný kapucí. Když se fotografie objevila, bagatelizoval její obsah slovy: „Jsem liberál a pacifista. Být proti fašismu mi přijde správný. A věřím, že tomu tak v ČR stále je.“

Vyjádření pokračovalo: „Nikdy jsem nebyl ani nejsem členem AFA ani žádné jiné ideové organizace kromě Pirátské strany,“ odmítl vlastnictví členské legitimace Antify. Je prý „liberál a pacifista“, boj proti fašismu mu ale přijde správný.

„V momentě, kdy se pánové Konvička, lidé z hnutí Úsvit, pan Okamura, antisemita Adam B. Bartoš a další výtečníci české rádoby národovecké vlny v Praze exhibovali do té míry, že na náměstích stavěli šibenice, cítil jsem jako svou morální povinnost, říci tomuto způsobu prezentace jasné ne,“ lhal a šířil pomluvy bolševický šmejd. „Nestydím se za to,“ uzavřel výklad teroristický lidský šmejd a odpad.

Reklama: