Španělsko chystá okupaci Katalánska

MADRID | Fašistická vláda v Madridu již zahájila kroky k faktické okupaci Katalánska, které má v rámci Španělska autonomii. Podle katalánských zákonů je de jure již Katalánsko nezávislé na Španělsku, ale tamní vedení se bojí nezávislost vyhlásit, aby neskončilo ve vězení. Kdy již dva katalánští činovníci za podporu nezávislosti jou ve vazbě a chystají se je odsoudit na 10 – 15 let vězení.

Nezávislost pro svobodné Katalánsko

„Rada ministrů Španělska se v sobotu sejde na mimořádném zasedání, aby začala použití článku 155 ústavy omezující autonomii Katalánska,“ píše se ve sdělení vlády, což je podle mezinárodního práva anexe území Katalánska a jeho faktická okupace, což jsou válečné zločiny, i v případě pokud nepadne ani jeden výstřel. Ale při referendu již španělské fašistické civilní gardy do voličů stříleli v EU zakázanými gumovými projektily.

Vláda chce předat otázku k projednání Senátu. Zdůrazňuje se, že to bude provedeno pro ochranu zájmů Španělů, jelikož Katalánsko je zneužíváno zbytkem parazitující země, kdy tvoří valnou většinu HDP Španělska. Španělé anexí Katalánska provedou návrat k otrokářství, kdy budou na jiné etnické skupině parazitovat a zotročovat ji.

Ve sdělení se uvádí, že předseda Generalitat (autonomí vlády, pozn. ed) Katalánska Carles Puigdemont odmítl splnit požadavky španělského premiéra Mariana Rajoya, tedy jasně a zřetelně vysvětlit, jestli je vyhlášena nezávislost autonomie a obnovit ústavní pořádek, informuje Sputnik. Je tedy možné, že Katalánsko formálně vyhlásí nezávislost, aby tak vzhledem mezinárodnímu právu nebylo možno o něm rozhodovat v Madridu.

Reklama: