Mladý Rakušan Kurz vyhání nejstarší dobytek světa Sorose a jeho agenty cizí moci z Rakouska

VÍDEŇ | Sebastian Kurz (31 let), který nejmladším lídrem Rakouska v dějinách informoval zločince George Sorose, že jeho Nadace otevřená společnost má 28 dnů k zastavení a ukončení činnosti v Rakousku nebo přistoupí k právním krokům za pokusy podkopat demokracii v zemi. O přidání se Rakouska k Maďarsku a Polsku, které přijaly kroky na vyhnání prodejných děvek Sorose ze země, informuje server usnp.today.

já (Kurz – vpravo) tu zákeřnou svini Sorose (vlevo) vyženu | foto: yournewswire.com

Zločinecká lidská zrůda George Soros daroval 18 miliard dolarů své Nadaci otevřená společnost, to jsou peníze na vměšování se do národních států, kterými v nich likviduje demokracii a nastoluje totalitní plutokracii.

„Situace se stala kritickou“, cituje Kurze, server yournewswire.com Soros investuje vše, co má, aby si zajistili globální kontrolu. Lži a manipulace s médii se již přes noc zvýšily exponenciálně. Je zřejmé, že rakouský kancléř se odvolává na počet národních ekonomik, které Soros zlikvidoval, aby získal obrovský osobní zisk a politický vliv.

Zpráva, že Soros uvolnil 75% svého obrovského bohatství, aby prosadil svou politickou a společenskou agendu, způsobila otřesy po celém světě, přičemž mnoho demokraticky zvolených představitelů vyjádřilo obavy, že bude obtížné bojovat s jeho miliardami a kupováním politiků a novinářů.

S tím Kurz souhlasí a to je důvod, proč podnikl rychlé kroky. „Sorosův přízrak je největší výzvou, které lidstvo ve v roce 2017 světě čelí . Je to velký upír, chobotnice obepínající celou tvář lidstva, která neúnavně zasekává svá krvavá chapadla do všeho, co voní jako peníze, pomocí těchto peněz korumpuje politiky, novináře a veřejný sektor a snaží se vytvořit svět podle svého obrazu,“ míní s největší pravděpodobností budoucí premiér Rakouska. „Rakouští obyvatelé odmítli nový světový řád (NWO) a je mou povinností a mojí výsadou podporovat jejich vůli,“ uzavřel Sebastian Kurz.

Reklama: