Konečné výsledky voleb: Blbé české ovce si zvolily slovenského StBáckého přivandrovalce

OSTRAVA | Je právě dvacet hodin a třicet minut, kdy Český statistický úřad zveřejnil na webu volby.cz vlastně konečné výsledky. Je zpracováno 99,99 % odevzdaných hlasů a chybí zpracovaný jeden okrsek v Praze a jeden ve Středočeském kraji, proto je možné již informovat o konečných výsledcích voleb do Poslanecké sněmovny, které překreslily českou politickou mapu.

StBácká svině Andy Babiš se směje jako debil

Voliči důvěřují zloději, který je trestní stíhán, byl komunistou a StBákem a údajně stojí ne za jednou vraždou, kdy i jeho obětí měl být i jeden slovenský ministr, či František Mrázek. Andrej „Bureš“ Babiš vyhrál volby s absolutním přehledem, když všechny svým ziskem 29,64 procenta nechal dlouze, až o několik délek, za sebou. Češi jsou asi tupé svině. Nebo jak si to jinak tady ze Slezska vysvětlit. Sorry, jako! Výsledky na Silesii jsou taky k prosrání.

Na druhém místě skončila překvapivě ODS, kdy průzkumy ji takový „úspěch“ neslibovaly, jelikož uspěla na druhém místě jen s 11,32 %. Její školský expert Mgr. Václav Klaus, ml. skončil v rámci získaných hlasů a preferenčních hlasů na druhém místě celkově v rámci celé České republiky, kdy prvním byl slovenský chumaj Babiš.

Třetí místo v tvrdém boji s SPD získali Piráti, kteří byli druhou nejsilnější stranou v Praze. Feťáci v čele s teroristou Ivanem Bartošem získali 10,79 % hlasů, kdy příznivci Tomia Okamury se vytáhli pro jejich SPD na 10,64 % a to je podpořila i Marine Le Pen z Francie.

Následně došlo na totální zhroucení a politické zemětřesení, jelikož komunisté skončili až na pátém místě se ziskem 7,76 procent hlasů, ale není se taky čemu divit, když bolševici z ANO vyhráli volby a trockisté a neomarxisté z Pirátů, jako i levicoví teroristé a extremisté obsadili třetí příčku. Až na šestém místě se ziskem 7,27 % skončili socialisté z ČSSD, kdy marx-leninista Luboš Zaorálek nevyvedl stranu ze srabu, do kterého jí dostal tupohalvý vytlemený šulin z Jihomoravského kraje Slávek Sobotka.

loading...

Konečné výsledky po sečtení 99,99 % hlasů

Pak už následovali klerikáni z KDU-ČSL, kterým lezení do sudeťácké prdele přineslo ze strany voličů jen 5,8 %. Fašisté z TOP 09 s pakem Ferrym, pomočený Karlem a Mirďou Piďnou Kalouskem, také známým arcikokotem Mirkem, získali 5,31 procenta a za nimi pěti procentní peloton havloidů původem od havloidních tupohlavů uzavírají Starostové ze ziskem 5,18 procenta.

Svobodní se ziskem 1,56 %, Zelení s teploušem Stropnickým a se ziskem 1,46 %, Rozumní s 0,72 %, Realisté s 0,71 % a Zemanovci z SPO se super Čechem Ringem s 0,36 % nedosáhnou ani na státní podporu mimoparlamentních stran, jelikož nezískali ani potřebné 3 % voličské podpory. Zbylé politické subjekty z celkových 31 kandidujících získaly celkem jen 1,33 procent hlasů.

loading...
Reklama:
loading...