Deviant Jakub Janda se posral vzteky. Bezpečností výbor Sněmovny povede člověk Tomia Okamury

PRAHA | Bezpečnostní výbor Poslanecké sněmovny, mající široká práva v oblasti tajných služeb, by měl být řízen předsedou z řad SPD, informuje o důvodu povyku mezi havlidiními hovady server ParlamentniListy.cz.

Co to bylo ze fet, Jakube Jando?

Požadavek SPD podpořilo i vítězné hnutí ANO, což mimořádně vyděsilo devianta a šiřitele lží v žoldu Sorose Jakuba Jandu. Ten s Evropskými hodnotami sepisuje burcující doporučení „všem proatlantickým poslancům“, které vyzývá, aby toto místo „obsadili“ například čarodějnicí a tupou havloidní krávou Helenou Langšádlovou z TOP 09.

Jakub Janda dlouhodobě šíří pomluvy, lži a dezinformace, že hnutí SPD v Česku hájí zájmy Ruska. Tomu může věřit je takové duševně zaostalé hovado jako je on sám.

Po jednání se zástupci Okamurova hnutí podpořil jeho předsednictví v bezpečnostním výboru Jaroslav Faltýnek, zástupce vítěze voleb, hnutí ANO. Obě formace společně mají ve Sněmovně sto hlasů a mohou zablokovat jakoukoliv jinou kandidaturu, což dává jasnou sílu, že když zbytek sněmovny nepřistoupí na jejich hru, tak předseda výboru nebude.

Vedle bezpečnostního výboru by Svoboda a přímá demokracie měla získat i předsednictví hospodářského výboru. Které poslance ze svých řad do čela výborů navrhne, se hnutí zatím nerozhodlo. Bezpečnostní výbor byl pro SPD od počátku prioritou. „Shodli jsme se, že ze všech parlamentních stran je téma bezpečnosti ústředním tématem hnutí SPD,“ uvedl po jednání předseda Tomio Okamura. „Z našeho pohledu nemáme s tímto požadavkem problém,“ dodal Jaroslav Faltýnek, který vede vyjednávání za hnutí ANO.