Satanská koalice Saúdské Arábie bombardovala Ministerstvo obrany Jemenu

SAN’Á | Letadla vojenské koalice, které velí Saúdská Arábie, bombardovaly v pátek večer v jemenském hlavním městě Saná objekty Ministerstva obrany. V noci na sobotu o tom informovala agentura DPA.

satanská Saúdská Arábie páchá sektářské etnické čistky v Jemenu

Podle svědků události byly slyšet výbuchy ze dvou náletů a z budovy vystupovaly oblaka kouře. Třetí letecký útok, který zasáhl obytnou čtvrt nedaleko ministerstva, zranil osm lidí a zničil dva domy. Záchranáři začali v ruinách pátrat po dalších možných obětech náletu. Je zcela běžné, že zločinecká Saúdská Arábie (SA) v Jemenu bombarduje civilní domy, nemocnice, či svatební průvody.

Jemen se zmítá v konfliktu od roku 2014, kdy většinoví šíité svrhli menšinovou vládu sunnitů, které byla přímo napojena na Saúdskou Arábii, aby Arabové tak mohli krást ropu ze šiítských území. SA páchá stejné zlo, kterého se dopouštěl IS v Sýrii a Iráku a taky za podpory zločineckých Spojených států (SS).

Nálety spolu s pozemními boji připravily o život již tisíce civilistů a dostali Jemen na pokraj hladomoru. V dnešních dnech Saúdská Arábie začala s totální námořní blokádou Jemenu, aby tak donutila šiíty vzdát se. Použili k tomu taktiku Hitlera z Leningradu: Pokud se nevzdáte, tak umřete hlady. OSN varovala, že by v Jemenu mohl do 14 dní propuknout hladomor. Írán se nechal slyšet, že nedovolí, aby SA spáchaly v Jemenu genocidu a humanitární katastrofu.