Válka feministek ve jménu femimonacismu

Minule jsem psala o tom, že tzv. nová levice svůj „boj za dělníka“ nahradila „bojem za příslušníka menšiny“ (nejlépe nelegálního imigranta). Jenže to samé dělají i feministky.

Lea Vojteková | Foto: Archív autorky

Feministky bojovaly za to, aby ženy mohly nosit kalhoty jako muži. OK. Feministky bojovaly za to, aby ženy měly stejná práva jako muži. OK. Feministky bojovaly za to, aby ženy mohly vykonávat stejná povolání jako muži. OK. Jenže jak je vidět, jejich boj se prostě vyčerpal. Obsah se jaksi vyprázdnil. Takže zrušíme různé feministické organizace a dotace? Ani nápad. Bojujeme dál. Tentokrát za žádnou rovnost, tentokrát už rovnou proti mužům.

Mrkl na vás nějaký muž? Fuj, hnusný šovinista. Zalichotil vám? Nestoudník! Podržel vám dveře? Jasný sexista. Pozval vás na rande? Sexuální maniak. Dotkl se vašeho kolena? Kriminálník, kterého je nejlépe veřejně očernit.

Výsledkem snah současného feminismu, jenž brojí proti tzv. sexuálnímu harašení, bude pravděpodobně ubožák, který se začne děsit jakéhokoliv svazku se ženou. To zas feministky začnou řvát, že muž odmítá hlubší závazky, ale jaksi si neuvědomí, že ony samy ženou muže do této situace.

Feminismus se stává zhoubou, která se snaží křečovitě a nepřirozeně obracet objektivní fakta. Stává se zhoubou, která může společnost těžko obohatit. Naopak, válku pohlaví rozpoutávají právě feministky.

Reklama: