Babišpóvl z po-hnutí ANO je proti referendu o EU, aby Babiš mohl dále krást dotace, které mu nenáleží

PRAHA | Politici z ANO jsou přístupní návrhu Tomia Okamury a jsou ochotni jednat o zákoně o obecném referendu, ale zásadně odmítají, aby bylo možné prohlásit plebiscit o vystoupení Česka z Evropské unie, informuje TASR na webu Teraz.sk o typické postoji Babiše jeho póvlu v po-hnutí ANO. Referendum ano, ale jen, když Babiš nepřijde o dotace z EU, které veselé rozkrádá.

Tomio Okamura a Andy Babiš

Podržtašky Babiše z po-hnutí ANO jsou přístupní návrhu Tomia Okamury a jsou ochotni jednat o zákoně o obecném referendu, ale zásadně odmítají, aby bylo možné prohlásit plebiscit o vystoupení Česka z Evropské unie. „Jsme proti referendu o vystoupení z Unie, ale musíme se snažit, aby se EU zreformovala a nevymýšľala ptákoviny, jako jsou kvóty nebo omezování zbraní,“ řekl v neděli vůdce hnutí Andrej Babiš svou huskákovskou českoslovenčinou.

Podobně mluvil i dosluhující ministr obrany Martin Stropnický (ANO). „Byl bych rád, aby referendum neohrožovalo základní atributy směrování a existence státu,“ uvedl Stropnický v České televizi, čímž přiznal, že Česko už není republika, ale jen „stát“ EU, tedy jinými slovy protektorát. Tomio Okamuru postoj ANO překvapil. „Asi jsou občané podle Andreje Babiše způsobilí pouze k některým rozhodnutím. To mi připadá jako podivný přístup,“ řekl v neděli v televizi Prima. A kdo jiný Babiše volí? Jen debilní kreténi a zmrdi!

Čtete dále VlasteneckeNoviny.cz | Další články k tématu:

loading...
Reklama:
loading...