Administrativa Satana Obamy v USA dělá nátlak na lidskoprávní organizace, aby nekomentovaly zadržené ruské novináře ukrajinskou zločineckou vládní juntou

WASHINGTON | USA v propagandě využívají absolutně totalitní praktiky, pošlapávají lidská práva, svobodu slova, svobodu myšlení a svobodu tisku. Jak jinak označit poslední aktivitu satanské a teroristické administrativy USA, která je vedena Husseinem Obamou, válečným zločincem a osnovatelem světového terorismu? Podle rozhlasové stanice Hlas Ruska s odkazem na americké lidskoprávní organizace administrativa USA činí nátlak na nevládní organizace, aby ignorovaly situaci s ruskými novináři zadrženými na Ukrajině.

USA podporují válečné zločiny

USA podporují válečné zločiny

RIA Novosti to sdělil zdroj v jedné z velkých lidsko-právních organizací zabývajících se otázkami svobody hromadných sdělovacích prostředků v USA. Nechtěl být jmenován a neuvedl ani název organizace, což komentoval tím, že by byl v USA politicky pronásledován.

Podle jeho slov trvají Američané na tom, že ruští novináři se zdiskreditovali. Údajně byli přítomni při výsleších, nebránili krutému zacházení se zadrženými. V polovině května zadrželi ukrajinští vojáci dva zpravodaje LifeNews a obvinili je z terorismu. Což jsou účelná tvrzení ukrajinských zločinců ve vládě, které podporuje USA a EU.

Reklama: