Brutální bití dětí je v EU normální, ale musíte být mu-slimák

TURÍN | Nucení dětí k islámskému stylu života. Bití elektrickými kabely do dlaní, přivazování na židli jako na hanbu, proti své vůli navštěvovat arabskou školu v Turíně, vstávat za svítání kvůli modlitbám, zákaz užívání internetu a Facebooku, povinně nosit na hlavě muslimský hadr, tak to je vše v EU legální, když jste mu-slimácké mačo prase.

Kolik vidíš pytlů a odpadky?

„To jsou násilnosti, kterým vystavoval egyptský pár čtyři ze svých pěti dětí, všechny nezletilé v období let 2011 až 2015. Státní zastupitel žádal exemplární trest pro otce a matku těchto mladých lidí: pět let pro něho, tři roky a šest měsíců pro ni. Jak bylo předneseno na jednání, obžalovaní si totiž vůbec nepřipustili vinu a právě z důvodu chybějící sebereflexe si vůbec neuvědomují, čeho se dopustili. Tři dívky jsou na pokraji svých sil,“ informuje server Českého portálu euRABIA.cz s odkazem na lastampa.it.

„Není zde prostor pro žádné polehčující okolnosti, protože tato událost se dotkla základních lidských a dětských práv,“ i tato slova zazněla v soudní síni. Obhajoba však obvinění odmítala a odvolávala se na odlišné kulturní podmínky rodiny, a to i pokud jde o stránku vzdělávání. Navíc uvedla, že výpovědi postižených nebyly jednoznačné a protiřečily si. Další stání bude 24. listopadu v 9:00 hodin.

Reklama: