Předčasné volby v Německu by mohly vymazat Frau Merkel z politické mapy

Krach povolebního vyjednávání v Německu, které vede Angela Merkelová, je přímým důsledkem hluboké politické krize v Německu i v celé Evropské unii. Proimigrační politika, která je výsledkem zadání nadnárodních elit, se dostala do pozice, kdy její realizace znamená faktický rozpad politické struktury.

Tomio Okamura

Tradiční politická struktura přestává existovat, neboť již nemůže hájit program určený pro občany svých zemí. Tradiční politické strany v Evropě se staly pouze zkorumpovaným nástrojem elit, které budují multikulturní Evropskou unii.

Naše hnutí SPD nepochybuje, že v případných předčasných volbách v Německu dojde k dalšímu zmenšení politického vlivu kancléřky Merkelové a posílí vliv Alternativy pro Německo (AfD).

Krach vyjednávání v Německu

Krach povolebního vyjednávání v Německu, které vede Angela Merkelová, je přímým důsledkem hluboké politické krize v Německu i v celé Evropské unii. Proimigrační politika, která je výsledkem zadání nadnárodních elit, se dostala do pozice, kdy její realizace znamená faktický rozpad politické struktury. Tradiční politická struktura přestává existovat, neboť již nemůže hájit program určený pro občany svých zemí. Tradiční politické strany v Evropě se staly pouze zkorumpovaným nástrojem elit, které budují multikulturní Evropskou unii. Naše hnutí SPD nepochybuje, že v případných předčasných volbách v Německu dojde k dalšímu zmenšení politického vlivu kancléřky Merkelové a posílí vliv Alternativy pro Německo (AfD).

Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.

A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás více než 11 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na http://www.spd.cz/?type=join&title=Přidejte+se+k+nám&sm=1&do=openModal
Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky.

A už máme i aplikaci pro mobilní telefony (pro systém Android) – tak do toho, veškerý obsah SPD nyní můžete mít pohodlně po ruce: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.spd
Jestli souhlasíte s našimi názory nebo je chce jen sledovat, můžete se zaregistrovat na mém YouTube kanálu, kde si lze kdykoliv snadno přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje aktuální videoblogy https://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQ
Sledujte také můj instagramový účet: https://www.instagram.com/tomio.cz/
A sledujte a registrujte se také na mém účtu na Twitteru https://twitter.com/tomio_cz
A samozřejmě se můžete registrovat i na mém blogu a budu rád, když se také podíváte http://okamura.blog.idnes.cz/
Nebo sledujte také moje webové stránky www.tomio.cz
Děkuji, že jste navštívili můj profil a přeji, ať se Vám daří.

Zveřejnil(a) Tomio Okamura – SPD dne 21. listopad 2017