V Srebrenici to byla odveta za mu-slimáckou genocidu Srbů. Mu-Slimáci mohou vraždit, Slované se nesmějí bránit

OSTRAVA | Pravě začina vyhlašeni posledniho rozsudku Tribunalu v Haagu – nad generalem Mladičem, informuje na svém facebookovém účtu bloger Ladik Větvička, který zásadně píše v ostravské verzi lašského nářečí. „Pak bude rozpuštěn. Ten tribunal teda. A Mladič možna tež,“ ironizuje ostravsky bard psaného slova.

generál Ratko Madlić

„V Srebrenici sem byl před měsicem, a zažitky to su nepopsatelne. Byl sem se podivat v Dachau, Birkenau i Mauthausenu. Ale to se neda srovnat s tym, když stojite uprostřed srebrenickeho udoli, a okolo vas jsou stíny davno mrtvych lidí. Z tohoto údolí po tři roky vyjižďeli vojaci muslimske armady, vypalovali okolni srbske vesnice, hrali fotbal s uřezanyma hlavama srbskych děcek, opekali znasilněne srbske baby nad ohněm a podřezavali zemědělce handžarem a motorovyma pilama, aby se pak vratili do bezpečne zony pod ochranu holandskych jednotek OSN,“ popisuje hrůznou genocidu, kterou páchali mu-slimáci na našich Slovanských bratrech Srbech.

Větvička dále píše, že do tohoto údoli se po třech letech vraždění probojovali srbští vojáci, kdy Holanďany vzali jako rukojmí, aby je NATO nemohlo bombardovat a stovkám muslimských vojáků se pomstili. „Stíny a přizraky všech těch vražd jsou v tom údolí pořád. Fyzicky je tam cítíte. Je to přišerne. Musel sem ztama utect. Rozsudek nad generalem ma byt vyhlašeny dnes. Ať už bude jakykoliv, stiny a přizraky z toho udoli nezmizí. Protože viníci těch zvěrstev su pořad na svobodě…“ uzavírá ostravský bloger.

Vše to byl pokus, jak bude Evropa reagovat na brutální islamizaci

Proč se u nás neříká, co předcházelo Srebrenici a její likvidaci Srby? ptá se český odborník na islamizaci a sám bývalý muslim Lukáš Lhoťan, který konvertoval na křesťanství.

„Tři roky muslimové využívali ochranu OSN k tomu, aby pořádali nájezdy na srbské vesnice, brutálně vraždili srbské civilisty (uřezávání hlav motorovými pilami, znásilňování, upalování a pod.) a vše to chránila OSN s NATO? A co řekl tribunál? Chování muslimů je ok není je za co odsoudit … Já se těm Srbům nedivím, že jim pak došla trpělivost a pomstili se,“ píše Lhoťan na svém Facebooku.

A po všem tom pak přišlo násilné uloupení Kosova, kde dnes jsou Srbové skoro vyhubeni a vyhlazeni. V bývalé Jugoslávii proběhlo v minulém století to, co čeká západní Evropu dnes. Vyvraždění bílé rasy a brutální holocaust páchány mu-slimáckými zvířaty. Mu-silimáci používají metody středověku, kdy své odpůrce sadisticky vraždí. Musíme se bránit dokud je čas – na naše území nové nepustit a ty, co tady jsou vyhnat. Nebo dopadneme jako Slovanští bratři Srbové na Kosovu a v Srebrenici.

Reklama: