Páchá agentura STEM/MARK mařením prezidentských voleb trestnou činnost?

PRAHA | STEM/MARK mě výrazně poškodila svým průzkumem, informuje prezidentský kandidát Petr Hannig ve svém tiskovém prohlášení, kde se zamýšlí i nad možnou trestnou činností dané agentury, že jeho neuvedením v právě vydaném průzkumu, může agentura STEM/MARK mařit prezidentské volby. „Agentura STEM/MARK mě výrazně poškodila svým, před chvílí zveřejněným, průzkumem, do kterého mne jako jediného z oficiálních kandidátů nezařadila,“ uvedl Hannig.

Prezidentský kandidát Petr Hannig

Petr Hannig dále dodává, že tento výzkum budou zmiňovat všechna média a ve veřejnosti tak vznikne dojem, že vůbec nekandiduje. Toto už nejsou dezinformační praktiky, lživé zprávy a šíření propagandy. Toto je už brutálně kriminální útok na demokratický systém, kdy „průzkumníci“ z agentur tají jednoho z prezidentských kandidátů.

„To, že mě některá média nezvou do debat, jako např. Deník do svého ‚prezidentského‘ vlaku, beru jako nutnou daň toho, že některá média preferují určité kandidáty a mají na to jako soukromé subjekty svým způsobem právo,“ je smířen s krutou realitou mediálních žump české žurnalistiky prezidentský kandidát.

Petr Hannig své tiskové prohlášení uzavírá slovy: „Výzkum, ve kterém však není uveden pouze jeden oficiální kandidát, je hrubé narušení všech pravidel a hraničí to s trestným činem maření voleb.“