Si dělají prdel! Ramadán jako polehčující okolnost pro mu-slimácké teroristické hovado

LONDÝN | Muslim přejížděl lidi dodávkou, evropský soud našel polehčující okolnosti a dal mu nižší trest. Byl prý zmožen ramadánem, informuje server Českého portálu freeglobe.cz ve svém titulku, kdy přináší i video řádění mu-slimáckého teroristického dobytka, aby bylo jasné a zřejmé, že se svět v prdel obrátil. Vrazi jsou chráněni a oběti trestány, jak za kritiku mu-slimáckého dobytka.

Luqman Aslam – špinavý prašivý pes a mu-slimácký zkurvysyn

Přejel svou dodávkou lidi, se kterými se pohádal. Soud mu dal nižší sazbu trestu, jelikož prý je polehčující okolností, že se postil o ramadánu a že je velmi rodinným člověkem. Šestadvacetiletý Luqman Aslam, který toho času žije ve Velké Británii, po hádce se známými zasedl do své dodávky a přejel je, informuje web s odkazem na britský express.co.uk.

Jeho trest byl vyhodnocen jako pokus o vraždu. Dostal za něj ale trest jen pět let vězení a zákaz řízení motorových vozidel na dobu čtyři a půl roku. Soud odmítl požadavek žaloby na vyšší trest.

Podle názoru soudu je třeba brát v úvahu skutečnost, že žádná z obětí zmíněného činu neskončila v těžkém stavu. Navíc k události došlo během ramadánu, který Luqman Aslam slavil. Byl tehdy dvacátý den půstu, a tak nervozita pachatele mohla být větší než obvykle.