Čas ukáže, že je s. Drahoš jen sprostým lhářem

Soudruh Jiří Drahoš zveřejnil seznam „dezinformačních“ médií, které podle něj nějak „ovlivní“ volby. Na jeho seznamu jsou i Vlastenecké noviny, kterým šéfuji „tvrdou“ rukou jako bych řídil Kreml. A až skončí první kolo prezidentských voleb, tak bude na 100 % potvrzeno, že je jen sprostý lhář, jelikož mám takové tušení, že kandidát, kterého Vlastenecké noviny doporučí, aby naši čtenáři volili, se do druhého kola nedostane.

Radek Velička

Jak to vím? Nemám sice křišťálovou kouli, ale byl bych sám překvapen, ale i daný kandidát, že by se do druhého kola dostal. A to by byla pak pecka. Ale jsem reálného uvažování a vím jaký mají Vlastenecké noviny dosah a vím kolik asi daný kandidát osloví voličů.

Daný kandidát nás nepožádal o podporu. Ani mou osobu a ani naší redakci. Ale znám jej osobně, proto si myslím, že by bylo od něj zbytečné o podporu žádat, abychom jej pro naše čtenáře doporučili jako vhodného kandidáta. To je také důvod, proč ještě dnes jeho jméno nezveřejním. Rozhovor na leden je vlastně již slíben, když jsme tento týden měli krátký telefonát.

loading...
Reklama:
loading...