Řídí jí vrah Mrázka a Duckého? Bude novou ministryní financí žena, která páchala závažnou trestnou činnost?

HOLICE | Strana soukromníků České republiky důrazně požaduje zbavení funkcí a zahájení trestního stíhání současné náměstkyně ministra financí Aleny Schillerové a generálního ředitele Finanční správy Martina Janečka za zavinění škody velkého rozsahu způsobené České republice neoprávněným nadužíváním zajišťovacích příkazů, informují na svém webu.

Andy Babiš a Alena Schillerová – Mafiáni a zloději

„Mimo způsobené finanční škody svou úřednickou arogancí zlikvidovali a stále likvidují léta budované, mnohdy rodinné a navíc fungující firmy,“ popisují mafiánské praktiky, které na pravděpodobně na popud nebo z důvodu zalíbení u zločince Babiše provedli v mafiánském spolčení Schillerová a Janeček.

Své prohlášení Soukromníci uzavírají slovy, že nechtějí opět platit zbytečné náklady spojené s úřednickými chybami. „Ostře proto protestujeme proti nominaci Aleny Schillerové na post ministryně financí v nastupující vládě Andreje Babiše,“ uzavírají, ale je to zbytečné Babiš místo vzetí do vazby a vyšetřování za podvody, zlodějiny, ale i vraždy, například Františka Mrázka, bude vládnout zemi do které přivandroval ze Slovenska, kde měl nechat mafiánsky popravit dvěma střelami do hlavy Jána Duckého.

loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
loading...