Bravo Trumpe! Fuj Zemane!

Bravo Donald! Přesun ambasády Spojených států z Tel Avivu do Jeruzaléma je samozřejmě správná věc. A myslím, že je dobré v této souvislosti připomenout, že jedna z věcí, za které prezident Zeman zaslouží pochvalu, je, že před časem přišel se stejnou iniciativou, co se týče české ambasády.

Petr Štěpánek | foto: Ivana Haslingerová

Dosti paradoxní je ovšem jiná věc. Nemalá část Zemanových podporovatelů jsou nefalšovaní antisemité. Tohle nevymyslíš.

Zemana raději už jen bojkotovat

Dneškem končím s Milošem Zemanem. Jmenování trestně stíhaného spolupracovníka StB Andreje Babiše předsedou vlády je něco tak strašně přes čáru čehokoli akceptovatelného, že tím Zeman definitivně ničí vše dobré, co snad v minulosti vykonal. Na tom, že je mezi voliči 18 procent pitomců, kteří neváhají republiku vydat bezskrupulóznímu komunistickému oligarchovi s estébáckou skvrnou v životopise, nic nezměníme.

Jenže prezident republiky tu má být od toho, aby podobné úlety eliminoval. Jistě, ANO volby vyhrálo, ale to neznamená, že tak problematická osoba, jako je Babiš, má být předsedou vlády. Zeman namísto toho s Babišem uzavřel mocenský pakt, který je oba má vynést do nejvyšších ústavních funkcí.

Je načase říct hodně nahlas: DOST !!!

Bravo Donald! Přesun ambasády Spojených států z Tel Avivu do Jeruzaléma je samozřejmě správná věc. A myslím, že je dobré…

Zveřejnil(a) Petr Štěpánek dne 5. prosinec 2017

BOJKOT ZEMANA !!!

Dneškem končím s Milošem Zemanem. Jmenování trestně stíhaného spolupracovníka StB Andreje Babiše př…

Zveřejnil(a) Petr Štěpánek dne 6. prosinec 2017