Vladimir Vladimirovič Putin oznámil svou opětovnou kandidaturu na prezidenta Ruské federace

NIŽNIJ NOVGOROD | Vladimir Vlasimirovič Putin včera oznámil, že bude kandidovat na další prezidentské funkční období. Informaci přinesl oficiální web Kremlu kremlin.ru. Prezident oznámil, že bude kandidovat na prezidenta Ruské federace v roce 2018. Stalo se tak během jeho projevu k pracovníkům závodu „GAZ“ v Nižním Novgorodu, jak oznamuje odkaz na oficiálních stránkách Kremlu.

Vladimir Vladimirovič Putin 6. XII. 2017 oznámil svou opětovnou kandidaturu na prezidenta Ruské federace

Zaměstnanci skandovali, že jej budou podporovat. „Neexistuje lepší místo, kde bych to mohl oznámit. Ano, budu kandidátem na post prezidenta Ruské federace“, řekl Putin, Vladimir Vladimirovič. Putin kandidoval v prezidentských volbách jako nezávislý kandidát v letech 2000 a 2004 a jako kandidát za „Jednotné Rusko“ (2012).

Při slavnosti v automobilce v Nižním Novgorodu ruský prezident vyzván, aby sdělil své rozhodnutí, protože všichni v sále ho podporují. Prezident poděkoval za podporu a oznámil své rozhodnutí kandidovat v prezidentských volbách. Poděkoval pak pracujícím za jejich práci a vztah k práci, k městu a zemi a řekl, že věří, že se vše bude dařit.

Svou kandidaturu již oznámil předseda Komunistické strany Gennadij Zjuganov, spoluzakladatel strany „Jabloko“ Grigorij Javlinsky, opoziční politik Alexej Navalnyj, novinářky Ksenia Sobčak a Catherine Gordon, podnikatel Sergej Polonskij a předseda LDPR Vladimir Žirinovskij.

Reklama: