Jmenoval Miloš Zeman premiérem ČR vraha – tedy objednatele několika mafiánských vražd?

PRAHA | Prezident Miloš Zeman jmenoval premiérem Andreje Babiše (ANO) a sdělil mu, že na něj budou novináři útočit, protože čeští novináři nemají rádi nikoho, kdo je úspěšný. Ovšem kde je pravda, když není zcela jasné a nedá se vyloučit, že Babiš může stát za vraždami Jána Duckého, Františka Mrázka a dalších lidí, jako i to, že se přátelil s objednatelem vraždy vlastní manželky Ivanem Jonákem.Babiš posléze prozradil, co považuje za svou prioritu. Někoho nechat opět zabít?

Andy Babiš – Ivan Jonák
Kamarádi do deště
(Zloděj a vrah?)

„V každém případě bych vás chtěl připravit na to, že celá řada českých médií ještě zvýší svou nenávistnou kampaň, kterou vedou proti všem, kteří jsou v této zemi úspěšní. Především prostřednictvím komentátorů, kteří píší o všem a většinou nerozumí ničemu. Dovolím si vám dát jednu dobrou rady. Ignorujte je,“ doporučil komunista a objekt zájmu StB Zeman Stbákovi a komunistovi Babišovi.

František Mrázek

„Během Pražského jara (1968) vstoupil do KSČ, ze které byl v roce 1970 kvůli nesouhlasu s okupací vojsk Varšavské smlouvy vyloučen. V letech 1971 až 1984 pracoval v tělovýchovném podniku Sportpropag v oddělení komplexního modelování. Také se účastnil přednášek Vědeckotechnické společnosti. Poté byl až do roku 1989 zaměstnán v podniku Agrodat, kde se zabýval simulačními modely zemědělských systémů,“ napsala Marcela Jurková v článku ze dna 24. ledna 2013 s titulkem Profil mladého Zemana: Inteligentní samotář, který se vždy rád poslouchal, který vyšel na ihned.cz.

Ján Ducký zavražděn

loading...

Zeman si zadal i s StB: „Od 31. ledna 1984 vedla Správa kontrarozvědky pro ochranu ekonomiky (součást Státní bezpečnosti) Miloše Zemana jako prověřovanou osobu.[38] Není jasné, co bylo důvodem sledování. Svazek byl skartován na začátku prosince roku 1989,“ píše Eliška Bártová. Byl jen sledován, či řízen, když se jeho spis ztratil v době skartace kádrů na loutkové převzetí moci jedněch komunistů jinými komunisty pod dohledem děvky řízené StBáky Vaška Havla?

Babiš prozradil. že za svou prioritu považuje řešení otázky migrace. „To řešení je boj proti pašerákům, kteří rozhodují o tom, kdo přijde do Evropy a vydělávají na tom miliardy. Dále jsem vám dal návrh menšinové vlády, protože většina tradičních stran s námi odmítla jednat,“ posteskl si Babiš, který tak nasedl na vlnu migrace, avšak v rámci minulé vlády s Lidovci a Socany jeho ANO proti migraci a islamizaci nic extra nepodniklo, jelikož jeho Agrofert je plně závislý na dotacích z EU. Jelikož zisku dosahuje jen příjmem dotací. Nemít Babiš dotace, tak je posledním žebrákem. Je to vlastně dotační zloděj.

„Já jsem dneska ráno dlouho mluvil s paní ředitelkou Novotnou z Ministerstva vnitra. To téma uprchlíků je strašně důležité. Budu muset bohužel (Evropskou) komisi přesvědčovat, aby nás nežalovali, že kvóty nejsou řešení a že tu krizi musíme řešit mimo Evropu,“ prozradil StBák Babiš. Ovšem kdo Babiše pozoruje ví, že mluví a dělá něco jiného. Minulost Babiše je odporná, jako jsou odporné ruce Babiše od krve jeho obětí zavražděných mafiánskými praktikami či v případě Mrázka a Duckého se jednalo přímo o mafiánské popravy brutálního zastřelení.

loading...
Reklama:
loading...