StBák, zloděj a možná vrah zase lže až se mu od tlamy práší: Menšinová vláda je jedinečnou příležitostí, jak zefektivnit stát

Menšinová vláda hnutí ANO je jedinečnou příležitostí, jak zefektivnit stát, tak aby fungoval tak, jak má. Vláda konečně bude fungovat jako jeden tým bez nekonečného koaličního dohadování. Prioritou nové vlády bude snížení zdanění práce a snížení byrokratické zátěže.

StBácká svině Andy Babiš se směje jako debil

Vláda přijme nová protikorupční opatření, bude dbát na investice do infrastruktury a připraví nezbytnou důchodovou reformu. V plánu máme zvýšení platů státních zaměstnanců ve školství, zdravotnictví a kultuře.

Věřím, že menšinová vláda má šanci získat důvěru v Poslanecké sněmovně, jelikož v zájmu občanů České republiky je, aby nová vláda začala pracovat co nejdříve. Věřím, že personální složení a programové prohlášení vlády přesvědčí ostatní strany v Poslanecké sněmovně, že tato vláda je plně kompetentní a její priority jsou důležité. Doufám, že politikaření nezvítězí nad zdravým rozumem a vůlí voličů.

Česká republika a hlavně občané naši země si zaslouží důstojnější postavení v rámci Evropy, tak, jak tomu bylo za první republiky. Budu nadále jezdit mezi lidi a naslouchat jejich problémům. Chci pracovat pro všechny občany naši země a udělám maximum proto, aby se lidem v České republice žilo líp.

Reklama: