Necenzurované znění usnesení, které odsouhlasili delegáti dnešní celostátní konference hnutí SPD

Hnutí SPD děkuje prezidentu republiky za jeho vystoupení na konferenci hnutí. Přestože máme v některých otázkách rozdílné názory, tak z celkového pohledu považujeme výsledky práce prezidenta Miloše Zemana za potvrzení správnosti principu přímé volby prezidenta České republiky. V nadcházejících prezidentských volbách je třeba opět podpořit kandidáta podporujícího principy přímé demokracie.

Okamura tleská Zemanovi | foto: FB TO-SPD

Především jde o podporu přímé volby politiků a podporu zákona o obecném referendu, které umožní občanům rozhodovat o zásadních otázkách, včetně členství v EU. Prezidentem České republiky musí být vlastenec odmítající další demontáž suverenity země a důsledně odmítající nelegální imigraci a islamizaci společnosti. Prezidentem musí být člověk hájící zájmy naší země a nesmiřitelný bojovník s mezinárodním terorizmem.

Konference SPD děkuje všem voličům za podporu ve volbách do Poslanecké sněmovny a děkuje všem příznivcům a členům za aktivní práci ve volební kampani.

Konference SPD plně podporuje výsledek jednání a sestavení orgánů Sněmovny. V případě jednání o sestavení vlády nebo podpoře vlády ukládá předsednictvu hnutí postupovat v zájmu prosazování programu hnutí. Především jde o program přímé demokracie, sociální spravedlnost, bezpečnost a hájení zájmů suverenity České republiky.

Konference SPD upozorňuje na zřetelné totalitní tendence, které se projevují mediálním štvaním, společenskou a kulturní cenzurou a politickým elitářstvím. Opovrhuje se názory občanů a zpochybňují se výsledky voleb. SPD upozorňuje na růst politického vlivu sítě tzv. neziskových organizací, které se stále více snaží ovlivnit státní správu a politiku.

SPD rozhodně vystoupí proti pokusům EU o další demontáž suverenity ČR. Říkáme jasné NE imigrační politice EU, zavedení Eura a nehodláme se podřídit Evropské komisi v otázce kvót nebo v otázce přenesení azylových pravomocí na EU. SPD považuje současnou podobu evropské integrace za neslučitelnou se svobodou a národním zájmem ČR.

SPD podporuje kulturní a společenské hodnoty vycházející především z antických, židovských a křesťanských tradic. Odmítáme jejich demontáž v rámci multikulturalismu a islamizace Evropy.

Konference SPD ukládá regionálním klubům SPD udělat vše pro úspěch v komunálních a senátních volbách. Je třeba posílit členskou základnu a organizovat volební kampaň v okresních i krajských městech a v senátních obvodech.

SPD považuje Jeruzalém za nedělitelné hlavní město státu Izrael. Vyzýváme vládu České republiky k přesunu úřadu velvyslanectví do Jeruzaléma.

Zde je necenzurované znění usnesení, které odsouhlasili delegáti dnešní celostátní konference hnutí SPD:

1. Hnutí SPD d…

Zveřejnil(a) Tomio Okamura – SPD dne 9. prosinec 2017