Černá revoluce ve Spojených státech. Chcete být senátor? Tak pomocí korupce uplatíte černé parazity

MONTGOMERY | V doplňovacích volbách do Senátu Spojených států v Alabamě zvítězil těsně (o 1,5 %) demokratický kandidát Doug Jones nad republikánským protikandidátem Royem Moorem. Média hovoří o překvapivém vítězství, ale… Čísla ukazují, že díky vzrůstající černošské populaci mohou její členové, pokud jsou organizováni, rozhodovat volby, informuje o rasistické negerské „Černé revoluci,“ server freeglobe.cz s odkazem na informationliberation.com.

Doug Jones
americký zločinec, který se pomocí korupčního uplácení parazitujících negrů stal senátorem

„V případě zmíněných senátních voleb k takové mobilizaci černochů skutečně došlo, a přestože jejich volební účast byla v celkovém poměru nižší než v případě bělochů, podařilo se jim určit, kdo ostatním vládnout,“ píše autor článku o absolutní politické korupci, kdy kandidáti uplácejí parazitující černošskou většinu, kdy dále dodává, že to potvrzuje i následující graf, ze kterého vyplývá, že 97 % černých žen a 92 % černých mužů volilo levicového kandidáta:

negerská volební revoluce v Alabamě

Už se také ozvaly hlasy černošských aktivistek, které požadují něco na oplátku, mj. peníze. Američané se rozhodli pomocí barevných revolucí poškozovat zájmy jiných zemí. První barevnou, tedy Rudou revolucí se jim podařilo zničit carské Rusko, které mělo našlápnuto vyhrát Světovou válku, aby tak mohli Američané vstoupit prvně do Evropy prosazovat zde své zájmy. Nyní to vypadá, že poslední barevná revoluce bude černá, kdy tlupy amerických negrů zlikvidují poslední zbytky demokracie ve Spojených státech.