Ohrožený lidský druh: Heterosexuální bílý muž

Poděkoval jsem na půdě Poslanecké Sněmovny Sdružení přátel heterosexuálního bílého muže za jejich aktivity. Podívejte se na video. V České republice existuje několik desítek, snad přes půl sta spolků a nadací, co podporují a propagují Romy a jiná etnika.

Tomio Okamura | reprofoto: youtube.com

Máme tu další desítky spolků, které pomáhají ženám nebo homosexuálům a tyto spolky, sdružení či neziskové organizace bojují za práva svých vybraných etnik a sexuální orientace nebo rovnou za diskriminaci jedné z menšin, která je v poslední době tabu, ba téměř společný nepřítel. Je to menšina, kterou tvoří heterosexuální běloši. Vážené dámy, vážení pánové, drazí přátelé, srdečně vás vítám znovu na půdě Sněmovny a děkuji Petru Hamplovi a všem jeho kolegům, ze Sdružení přátel heterosexuálního bílého muže za jejich přátelství k bílému muži. Tak jako se nestydíme, že máme rádi bílé, žluté, černé ženy, černé a žluté muže, tak bychom se mohli naučit nestydět se za to, že někteří jsou bílí a navíc muži, co mají rádi ženy.

Bílý evropský muž napáchal v dějinách spoustu zla a nikdo z nás to nebude popírat. Na straně druhé, současná civilizace a to i ta asijská, africká nebo americká stojí v dobrém i zlém na tom co vybudoval a vymyslel bílý Evropan. Svoboda, demokracie, lidská práva, ale také technologie od auta po telefon, jsou výsledkem tisícileté práce antické, židovské a křesťanské kultury. Část svého života, byť krátkou, jsem vyrůstal v Japonsku. Je to úspěšná země, která je lídrem v mnoha odvětvích. Nebojí se přejímat evropské či americké technologie, ale vždy zůstává čistým Japonskem s národem, který je hrdý na své japonství.

Žádný Japonec by nepochopil evropský trend skandalizace vlastenectví. Můžu být muž a současně milovat ženy, můžu být hrdý Čech, Žid, Evropan a současně mohu respektovat a mít rád další národy a další etnika. To není rasizmus – to je normální. To, co není normální je tvářit se, že jsem tvor bez pohlaví, bez národnosti, bez rasy, že jsem jen beztvará multinacionální kaše. Je skvělé, že se začínají zvedat prapory za evropskou civilizaci, tak jak ji budovali naši předkové.

Vám všem, ctěným dámám i pánům za to patří jak můj osobní dík, tak věřím í dík všech normálně uvažujících lidí bez rozdílu rasy a sexu a také našich dětí a jejich dětí, protože o ně se tu teď vede boj. Abychom nějaké potomky v budoucnu měli i my a ne jen jiná etnika, která si s korektností a tolerancí hlavu nelámou.

Heterosexuální bílý muž

Poděkoval jsem na půdě Poslanecké Sněmovny Sdružení přátel heterosexuálního bílého muže za jejich aktivity. Podívejte se na video. V České republice existuje několik desítek, snad přes půl sta spolků a nadací, co podporují a propagují Romy a jiná etnika. Máme tu další desítky spolků, které pomáhají ženám nebo homosexuálům a tyto spolky, sdružení či neziskové organizace bojují za práva svých vybraných etnik a sexuální orientace nebo rovnou za diskriminaci jedné z menšin, která je v poslední době tabu, ba téměř společný nepřítel. Je to menšina, kterou tvoří heterosexuální běloši.

Vážené dámy, vážení pánové, drazí přátelé, srdečně vás vítám znovu na půdě Sněmovny a děkuju Petru Hamplovi a všem jeho kolegům, ze Sdružení přátel heterosexuálního bílého muže za jejich přátelství k bílému muži.

Tak jako se nestydíme, že máme rádi bílé, žluté, černé ženy, černé a žluté muže, tak bychom se mohli naučit nestydět se za to, že někteří jsou bílí a navíc muži, co mají rádi ženy.

Bílý evropský muž napáchal v dějinách spoustu zla a nikdo z nás to nebude popírat. Na straně druhé, současná civilizace a to i ta asijská, africká nebo americká stojí v dobrém i zlém na tom co vybudoval a vymyslel bílý Evropan.
Svoboda, demokracie, lidská práva, ale také technologie od auta po telefon, jsou výsledkem tisícileté práce antické, židovské a křesťanské kultury.

Část svého života, byť krátkou, jsem vyrůstal v Japonsku. Je to úspěšná země, která je lídrem v mnoha odvětvích. Nebojí se přejímat evropské či americké technologie, ale vždy zůstává čistým Japonskem s národem, který je hrdý na své japonství. Žádný Japonec by nepochopil evropský trend skandalizace vlastenectví.

Můžu být muž a současně milovat ženy, můžu být hrdý Čech, Žid, Evropan a současně mohu respektovat a mít rád další národy a další etnika. To není rasizmus – to je normální.
To, co není normální je tvářit se, že jsem tvor bez pohlaví, bez národnosti, bez rasy, že jsem jen beztvará multinacionální kaše.

Je skvělé, že se začínají zvedat prapory za evropskou civilizaci, tak jak ji budovali naši předkové. Vám všem, ctěným dámám i pánům za to patří jak můj osobní dík, tak věřím í dík všech normálně uvažujících lidí bez rozdílu rasy a sexu a také našich dětí a jejich dětí, protože o ně se tu teď vede boj. Abychom nějaké potomky v budoucnu měli i my a ne jen jiná etnika, která si s korektností a tolerancí hlavu nelámou.

Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím SDÍLEJTE, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.

Zveřejnil(a) Tomio Okamura – SPD dne 12. prosinec 2017

Reklama: