Andy Babiši, ukaž se!

PRAHA | Vážený pane premiére Babiši dnes byla jmenována vaše vláda a Svobodní jsou na její kroky velmi zvědaví. Dlouhé roky jste říkal, že je vše špatně a že vy byste to uměl dělat jinak a lépe. Dosud jste tvrdil, že lépe to moc nejde, protože „Sobotka a Kalúsek a kampaň“, informuje Republikové předsednictvo Strany svobodných občanů (SSO) prostřednictvím svého tiskového mluvčího Martina Rumlera na svém partajním webu.

Andy Babiš a soubor kreténů

Svobodná Stbákovi v pozici premiéra vlády bez důvěry Poslanecké sněmovny, která byla včera asi už i senilním Milošem Zemanem jmenována, připomínají: „Ode dneška máte jedinečnou příležitost a my říkáme, tak se ukažte. Sestavil jste si vládu čistě podle sebe, takže vás nebude brzdit žádný koaliční partner.“

Dále si z Babiše dělají snad už jen srandu, že si vládu sestavil bez dohodnuté podpory ve Sněmovně, říká jí vláda odborníků. „Podle Svobodných je tedy i bez jasného politického směrování, což jste si vždy přál,“ ironizují a dodávají, že si Andy Babiš sestavil vládu, se kterou může konečně stát řídit jako firmu.

„Tak nás přesvědčte, že s takovou vládou bez důvěry chcete konat v zájmu obyvatel této země, pro větší svobodu a menší státní dohled nad životy lidí. Dosud jste prokazoval jako vicepremiér a ministr financí opak a prospěch z vaší politiky měly vaše firmy,“ vyzývají StBáka a bývalého komunistku, jako i slovenského přivandrovalce, parazita na dotacích, údajného zloděje a vraha Babiše.

Své prohlášení uzavírají slovy: „Svobodní budou postupně zveřejňovat kroky, které by od jednotlivých členů vlády čekali a které by byly ku prospěchu země. Zda se jich skutečně dočkáme my i veřejnost, je na vás, pane Babiši.“

Reklama: