Čínské ministerstvo zahraničí vysvětlilo D. J. Trumpovi, kdo vyhrál válku v Sýrii. Pěkně po lopatě a jako americkému blbečkovi

PEKING | Ne přínos Spojených států (SS), ale přínos Ruska v boji proti teroristům v Sýrii byl obrovský. Jak uvádí RIA Novosti, připomněl to mluvčí čínského ministerstva zahraničních věcí Lu Kchang. Podle něj Čína pozitivně hodnotí úsilí ruské strany a je připravena s Moskvou spolupracovat, aby bylo dosaženo konečné politické regulace na syrském území, informuje světová zpravodajská agentura Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Donald John Trump čeká až se mu dostaví rozum

„Za dva roky bylo dosaženo významného pokroku v protiteroristické operaci v Sýrii. Rusko k tomu obrovsky přispělo. Čínská strana pozitivně hodnotí ruský vklad,“ zdůraznil Lu Kchang.

A dále dodal: „Vycházíme z toho, že mezinárodní společenství musí pokračovat ve spolupráci a koordinaci, rezolutně bojovat se všemi formami projevu terorismu a s vedoucí rolí OSN prosazovat proces politické regulace syrské krize.“

Americký prezident Donald Trump dříve oznámil, že jeho země dosáhla vítězství nad IS v Iráku a v Sýrii a pronásleduje bojovníky v jiných zemích. Ovšem jednalo se jen o lež tupého hlupáka, který se jen chvástá a honí si tričko.

loading...
Reklama:
loading...