Muslimská zvířata chtějí zavraždit mého kamaráda. Bude jim u toho pirátský terorista Ivan Bartoš tleskat?

Muslimská zvířata chtějí opakovaně zavraždit mého kamaráda Geerta Wilderse, proto budou při naší víkendové pražské konferenci přísná policejní opatření. Skupiny anarchistů, levicových extremistů a neofašistů budou chtít zabránit naší demokratické konferenci parlamentní stran z celé Evropy, které jen letos volilo 13 milionů občanů Evropské unie a když k tomu přičteme 12 milionů Francouzů ve francouzských prezidentských volbách, kteří volili mojí kamarádku Marine Le Pen, tak je to 25 milionů lidí.

Tomio Okamura

Bezpečnostní opatření musí zajišťovat Policie České republiky, a to ze dvou důvodů. První z nich je, že na mého kamaráda a přítele Geerta Wilderse uvalili islámští imámové tzv. fatvu, vyzvali muslimy, že ten, kdo ho zavraždí, půjde automaticky do ráje. Chápu, že tyto projevy pan Bartoš a jemu podobní obhajují, ale my v SPD je zásadně odsuzujeme. Já si myslím, že vyhlašovat rozsudek smrti nad někým, a prohlašovat, že když ho zavraždí, tak půjde do ráje, mohou jen zvířata. My v žádném případě nepovolíme, aby islámská ideologie v Čechách zakořenila. Proto jsou bezpečnostní opatření, aby někdo nezavraždil Geerta Wilderse.

Mimochodem, já jsem se Geerta přímo osobně ptal při našem posledním setkání a řekl mi, že jen za poslední loňský rok nizozemská tajná policie odhalila osmnáct pokusů o zavraždění Geerta Wilderse od muslimů. Takovou ideologii v České republice nechceme.

Druhým důvodem, proč jsou připravována bezpečnostní opatření, je, že jsme jak my, tak policie získali indicie, že se proti naší demokratické konferenci, které se zúčastní několik desítek europoslanců a poslanců z mnoha zemí Evropské unie, kteří byli zvoleni miliony občanů, svolávají anarchisté, levicoví extremisté a neofašisté. Tyto skupiny anarchistů, levicových extremistů a neofašistů budou chtít bránit naší demokratické konferenci demokratických stran z celé Evropy.

Dnes jsme se dozvěděli, že nám dokonce násilně chtějí bránit, abychom se mohli vůbec dopravit na místo naší konference, a chtějí dělat i další násilné činy a dále nám bránit v tom, abychom se mohli jako zástupci třinácti milionů občanů Evropské unie vyjadřovat. Chtěli bychom vyzvat, aby se tito anarchisté, neofašisté a levicoví extremisté chovali demokraticky a nebránili demokraticky zvoleným zástupcům 13 milionů občanů Evropské unie, aby si mohli udělat demokratickou konferenci. Chápu, že se chtějí zviditelňovat, chápu, že jsou anarchisti, levicoví extremisti a neofašisti a že je jim demokracie cizí, ale nás v naší frakci by nikdy nenapadlo a nikdy to nikdo z naší frakce neudělal ani z SPD, že bychom se rozhodli narušovat akci jakékoli jiné strany. Nejenže si myslí, že jen jejich jediný názor je správný, ale zároveň občansky dehonestují, ničí své názorové oponenty a snaží se je zlikvidovat. To jsou tendence třicátých let minulého století, proto říkám neofašisti, kteří v podstatě nedokážou skousnout, že někdo má jiný názor, nedokážou vést demokratickou diskusi.

Geert Wilders a Tomio Okamura

Tyto neofašistické tendence zaznamenáváme i od pana Bartoška, od pana Bělobrádka z KDU-ČSL, od pana Jurečky z KDU-ČSL. Všimněte si rétoriky pana Bartoška. Všimněte si opakovaně rétoriky tohoto člověka. Tu samou rétoriku má pan Herman z KDU-ČSL. To jsou normální klerofašisti. Stačilo by jim dát ještě knírek a je to úplně rétorika, jako měl Hitler. Mně úplně naskakuje husí kůže, když vidím mluvit pana Bartoška a pana Hermana, protože tak nenávistný diktátorský útočný projev, jako předvádějí speciálně tito dva pánové…

Já se ani nedivím, že jejich cílem není demokracie, ale klíčovým programem naší frakce je přímá demokracie. Dostali jsme dvouciferný výsledek. Snad nikdo nechce říct, že třináct milionů lidí v Evropské unii je nesvéprávných nebo že jsou extremisté? Je to přesně naopak. My chceme svobodu a demokracii. Svobodu a přímou demokracii. Chápu, že ti, kterým vyhovuje současný elitářský systém, jsou přisátí na eurodotace nebo jim vyhovuje, že tu vládnou nadnárodní monopoly a vysávají nás, prostě půjdou protestovat, ale já je vyzývám k demokracii. Já chápu, že je pro ně těžké akceptovat výsledek voleb, ale snad máme ještě nějakou demokracii, aby mohli lidé rozhodovat ve volbách…

Už jsme si pojmenovali neofašisty, které dnes reprezentuje v první řadě KDU-ČSL, přičemž podskupinou jsou klerofašisti, což je typicky KDU-ČSL a jejich rétorika, a také na to má náběh pan Kalousek, který má také problém akceptovat jiné názory než jeho. Pak jsme si pojmenovali anarchisty, jejíchž reprezentantem jsou Piráti, kteří souhlasí s tím, aby se dělaly podobné akce, jak o nich hovoříme. Pak jsou tu levicoví extremisté, a to jsou Zelení.

Je to lež, že říkají, že to bude nenásilné. Já poodhalím roušku bezpečnostních informací. Chystají se naopak násilně bránit v průjezdu účastníkům konference, tak proto jsou ta opatření. Od začátku je to násilné.

Právě proto, že se chystají násilné protesty, jsou tu opatření, a jestli výsledně nebudou násilné, pak to bude jen a jen zásluhou policistů České republiky a organizátorů, nikoli těch, kteří to organizují. Násilně se chystají bránit tomu, aby tu proběhla demokratická konference. Extremisti se svolávají z celé Evropy, chodí z demonstrace na demonstraci, to jsou profesionální demonstranti, bude jich tu více. Nechtějí, aby tu byla přímá demokracie. Třeba je někdo platí, je to v zájmu někoho… Ale to je demokracie, ať si dělají, co chtějí. My nikoho nebudeme omezovat, nikomu nebudeme diktovat, co má dělat, a to bych chtěl zdůraznit. Ale chtěl bych je požádat, aby všechno probíhalo demokraticky a v klidu, abychom si vzájemně nebránili ve vyjadřování svých názorů.

My za SPD se moc těšíme na konferenci, na skvělou atmosféru a doufám, že nám ji místní i zahraniční neofašisté, anarchisté a levicoví extremisté nebudou nijak narušovat.

"Muslimská zvířata chtějí opakovaně zavraždit mého kamaráda Geerta Wilderse, proto budou při naší víkendové pražské…

Zveřejnil(a) Tomio Okamura – SPD dne 15. prosinec 2017

Reklama: